Konkursy

plakat2
POWIATOWY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW MŁODZIEŻOWYCH
plakat3
POWIATOWY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ
eb90d7c8525eda7435bee-zemsta
Wyniki V etapu XI Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Nasze Lektury”
plakat-kreatywni1-a2-1-1360x765
KREATYWNI 2021 – wyniki

Powiatowy przegląd artystyczny KREATYWNI 2021 w tym roku odbył się w nieco innej formie niż dotychczas, Wprowadzone obostrzenia spowodowały, że tylko w dwóch powiatowych szkołach w Kętach udało się spotkać z młodymi artystami „na żywo”.

komiks
KONKURS NA KOMIKS W JĘZYKU ANGIELSKIM (klasy 7-8 i szkoły średnie)

Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu zaprasza uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na komiks w języku angielskim „MY CORONA DIARY 2021”.

puchar
WYNIKI XXIV KONKURSU WIEDZY O OŚWIĘCIMIU

Z przyjemnością informujemy, że XXIV Konkurs Wiedzy o Oświęcimiu pod patronatem Wójta Gminy Oświęcim został rozstrzygnięty.

Placeholder
XXXVII WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI „ECHA POETICA” – eliminacje rejonowe.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w rejonowych eliminacjach do konkursu recytatorskiego „Echa Poetica”.

plakat-biennale-scaled-e1613382424115-1360x765
Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży pod patronatem Starosty Oświęcimskiego, patronat honorowy nad wydarzeniem objął Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego.

plakat-kreatywni1-a2-1-717x1024
Konkursy Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu

Na zewnątrz zimno i wieje, a w sercu Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu praca wre. Dzieci i młodzież mogą tu znaleźć nie tylko propozycję zajęć pozalekcyjnych, lecz również popróbować swoich sił w konkursach. A na późną zimę i wiosnę zaplanowano kilka potyczek.

sc33-1360x765
Wręczono nagrody w Pierwszym Powiatowym Konkursie Historycznym „Ścieżki Pamięci”

9 lutego w Piwnicy Artystycznej Młodzieżowego Domu Kultury odbyło się wręczenie nagród w Pierwszym Powiatowym Konkursie Historycznym „Ścieżki Pamięci”. Imprezę współorganizowały Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu oraz Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej.

yt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies do swego działania.
Skip to content