Harmonogram zajęć

Do pobrania:

Terminy zajęć MDK w roku szkolnym 2020/2021

 

 

Lp

NAUCZYCIEL

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

1.         
 

KWARCIAK ALINA

 

 

Techniki uczenia
się

13.45-14.30

klasy 1-5

SP9 Oświęcim

Gry logiczne

16.30 – 18.00

MDK s. OIM

 

Techniki uczenia
się

14.35-15.20

Klasy 6-8

SP9 Oświęcim

 

2.         
 

CHODACKA ANNA

Zajęcia teatralne
1-6

16.30 – 18.45

SP 8 Oświęcim s.korekcyjna

 

 

Zajęcia teatralne
7-8, średnie

16.00 – 18.15

SOSW ul. Obozowa
40 s.gimnastyczna

 

 

3.         

DOMŻAŁ MAŁGORZATA

Plastyczne formy
przestrzenne

17.30 – 19.00

MDK

Plastyka

15.55 – 17.25

gr. I 6-8
lat MDK

Plastyka

14.20 – 15.50

MDK

 

 

 

 

 

Plastyka

17.30 – 19.00

gr. II 6-8
lat MDK

 

Plastyka

15.55 – 17.25
gr. III

9-11 lat MDK

 

Plastyka

17.30 – 19.00
gr. IV

9-11 lat MDK

 

4.         
 

FUDAŁA

JADWIGA

 

 

Gry Logiczne

17.30 – 19.00

SP 2 Chełmek

 

 

 

5.         
 

GALLARDO-KUŹMA
MAGDALENA

Język angielski

14.25-16.00
klasy 1-4

SP2 Oświęcim s.17

 

Język niemiecki

16.20-17.50

SP2 Oświęcim s.17

 

 

 

 

Język angielski

16.10-17.40
klasy 5-8

SP2 Oświęcim s.17

 

6.         
 

KANTYKA TOMASZ

Szachy

15.30 – 17.00

gr. początkująca

Badminton

18.00-19.30

SP2 Oświęcim

 

 

Szachy

16.00 – 18.15

gr. zaawansowana

MDK

 

17.15 – 18.45

gr.
średniozaawansowana

MDK

 

7.         
 

KAZANOWSKI

PIOTR

 

 

 

Zajęcia techniczne
(majsterkowanie)

16.30-18.00

Sp2 Oświęcim s. 17

 

 

8.         
 

KOBIELUSZ
AGNIESZKA

Ceramika
1-6

15.45 – 17.15

MDK

 

Projektowanie mody

15.45 – 17.15

MDK

 

 

 

 

 

Ceramika 7-8,
średnie

17.25 – 18.55

MDK

Projektowanie mody

17.15 – 18.45

MDK

 

9.         
 

 

 

 

MAJCHEREK

JANUSZ

 

 

 

 

 

 

Gra na gitarze

15.00 – 16.30

gr. III
średniozaawansowana

MDK

 

Gra na gitarze

15.00 – 16.30

gr. I
początkująca

MDK

 

Gra na gitarze

15.00-16.30

gr. początkująca

 

PZ 6 Brzeszcze s.2

Gra na gitarze

16.45 – 19.00

gr. IV
zaawansowana

 

MDK

Gra na gitarze

15.00 – 16.30

gr. II
początkująca

MDK

 

Zespół
wokalno-instrumentalny

16.45 – 19.00

MDK

7-8, średnie

 

Keyboard

16.35 – 18.05

MDK

 

10.        

MUCHA AGNIESZKA

Plastyka 1-6

14.30-16.00

SZS nr 1 Chełmek s.
20

 

 

Plastyka 1-6

14.30-16.00

SZS-P nr 2
Chełmek

s.5

 

 

 

 

 

11.        

PASZKO IZABELA

Analiza tekstów
kultury

15.00-17.15

MDK 7-8, średnie

 

 

 

 

 

12.        

PLONKA

ŻANETA

Chearleaderki
1-6

15.30-17.00

SP2
Oświęcim

 

 

 

Chearleaderki
7-8, średnie

15.30-17.00

SP2
Oświęcim

 

Aerobox

17.00-17.45

SP2
Oświęcim

Aerobox

17.00-17.45

SP2
Oświęcim

 

13.        

SANAK

ANETTA

 

 

Plastyka

15.00 – 16.30

OSP
Rajsko Świetlica Wiejska

ul.
Floriana 3

 

 

Rękodzieło
artystyczne

15.30 – 17.00

SP8
Oświęcim s. 30

 

 

Rękodzieło
artystyczne

17.15 – 18.45

MDK

 

14.        

 

SIBIK

KAMILA

 

Gra na gitarze

14.45 – 16.15 PZ
11 Kęty aula

gr. I początkująca

Gra na ukulele

15.00-16.30

Gra na gitarze

16.30 – 18.45 MDK

gr.
średniozaawansowana

 

Gra na gitarze

15.45 – 17.15 MDK

gr. początkująca

Gra na gitarze

14.00 – 15.30

SZS 1 Chełmek

gr. początkująca
s. 6

 

Gra na gitarze

SZS 1 Chełmek

15.30 – 17.00

gr.
średniozaawansowana. s. 6

 

 

Zespół muzyczny

16.30 – 18.45

MDK

 

Gra na gitarze

16.15 – 17.45 PZ
11
Kęty aula

gr.
Średniozaawansowana

 

Gra na gitarze

17.25 – 18.55 MDK

gr. początkująca

 

15.        

WARDZAŁA-SEREŚ
ELŻBIETA

 

Rysunek i
malarstwo 7-8, średnie

15.00 – 17.15

MDK

Grafika
warsztatowa

7-8, średnie

16.30 – 18.45

MDK

Plastyka

7-8, średnie

16.30 – 18.45

MDK

Warsztaty
plastyczne

7-8, średnie

16.30 – 18.45

MDK

 

 

16.        

WIĘCEK

PATRYCJA

Techniki uczenia
się

16.00-17.30

Dom Dziecka

 

 

 

Gry logiczne

9.10-10.40

SP11 Oświęcim

 

 

Techniki uczenia
się

12.40-14.10

SP11 Oświęcim

 

 

yt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies do swego działania.
Skip to content