„Gramy z kulturą dla Ukrainy”- Rock’n’rollowe show na oświęcimskim rynku.

W sobotę 18 czerwca na rynku w Oświęcimiu odbyła się impreza „Gramy z kulturą dla Ukrainy”, której organizatorem był Powiat Oświęcimski oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu. Gwiazdą wieczoru był zespół „Nocny Kochanek”, który dał prawdziwie ogniste show i porwał swoją energią całą publiczność.

Imprezę rozpoczął występ naszych Cheerleaderek z formacji SHAKE i SHAKE JUNIOR, które odnoszą ostatnio sporo sukcesów na konkursach tanecznych. Następnie wicestarosta Paweł Kobielusz oraz członkini zarządu powiatu Teresa Jankowska, wręczyli dyplomy oraz nagrody laureatom Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej oraz laureatowi Powiatowego Przeglądu Zespołów Młodzieżowych pod patronatem starosty Andrzeja Skrzypińskiego – zespołowi Zachwyt, których występy mogliśmy podziwiać na scenie.

Władze powiatu nagrodziły również wolontariuszy niosących pomoc w zbiórkach dla Ukrainy, uhonorowanych przez Fundację Gotowi Do Działania, a także wraz z przedstawicielami Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy pogratulowały zwycięzcom Powiatowego Konkursu „Wolontariusz Roku”.

Przez cały czas trwania imprezy nasze panie plastyczki wraz wolontariuszkami prowadziły animacje dla najmłodszych….i nie tylko. Były balony, bańki mydlane oraz rękodzieło.

Od godziny 18.00 na rynku królował już rock’n’roll. Zanim na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru publiczność rozgrzały lokalne grupy SNOW i STARE DZIADY. Chwilę po 20tej sceną zawładnął już zespół „NOCNY KOCHANEK”. Piątka chłopaków nie oszczędzała zgromadzonej na rynku publiczności, która mocno zaangażowała się w śpiew zarówno starszych jak i nowych piosenek zespołu.

Z Całego serca dziękujemy sponsorom: SYNTHOS, SPEC-BRUK, AMAX, ZUK OŚWIĘCIM, MODERN COMP, ART GRAWER, oraz partnerom: fundacji GOTOWI DO DZIAŁANIA, fundacji MAŁA ORKIESTRA WIELKIE POMOCY, OSP OŚWIĘCIM.

Zapraszamy do oglądnięcia filmu z imprezy.

Poniżej fotorelacja z imprezy.

FOTO: Jarosław Fiedor, Rafał Lorek.

yt