NAGRODY W KONKURSACH BOŻONARODZENIOWYCH ROZDANE

W czwartek 13 stycznia 2022 r. w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej MDK odbyło się rozdanie nagród w II Powiatowym Konkursie Plastycznym „W świątecznym nastroju” oraz II Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek pod patronatem Starosty Oświęcimskiego.

Liczba prac, która napłynęła do MDK na konkurs plastyczny przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Jury spośród 194 prac nagrodziło, wyróżniło oraz zakwalifikowało do wystawy ponad 100 dzieł sztuki, które można było zobaczyć na zorganizowanej wystawie prac.

W konkursie wokalnym przesłuchania 30 wykonawców (solistów i zespołów) trwały ponad 5 godzin, ale było warto. Poziom uczestników zaskakiwał, był tak wysoki. Tutaj również ponad połowa występujących została uhonorowana i nagrodzona.

Wyniki obu konkursów można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Nagrodzenie uczniowie odebrali nagrody z rąk dyrektora MDK – Aliny Kwarciak oraz wicedyrektora – Janusza Majcherka.

Nagrody w obu konkursach zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, Firmę Synthos S.A. oraz Park rozrywki Energylandia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów oraz ich opiekunom, a zwycięzcom gratulujemy.

Pełną galerię zdjęć można zobaczyć na stronie:

yt