Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego “W świątecznym nastroju”.

Jury postanowiło przyznać nagrody w następujących kategoriach:

KATEGORIA I

PRZEDSZKOLA

NAGRODY:

IMIĘ I NAZWISKOPLACÓWKAOPIEKUN
Hanna Kardaś
Kinga Kardaś

WYRÓŻNIENIA:

IMIĘ I NAZWISKOPLACÓWKAOPIEKUN
Franciszek PaszekMP nr 7 w OświęcimiuRenata Dziubek
Filip Bloch

Michalina Opach
Franciszek Saternus
Wiktor Wolarek
Bruno Chrobak
Franciszek Skoczylas
Olaf Noworyta

KWALIFIKACJE DO WYSTAWY:

IMIĘ I NAZWISKOPLACÓWKAOPIEKUN
Dominika GrabowskaMP nr 16 w OświęcimiuAnna Bernacik
Hanna Drobisz

KLASY 1-3 SZKOŁY

NAGRODY:

IMIĘ I NAZWISKOPLACÓWKAOPIEKUN
Nikola MedyńskaSP nr 1 w PrzeciszowieAneta Kalisz
Filip SzczygiełSP nr 5 w OświęcimiuBarbara Żydek
Natalia NowosiadłySP RajskoMarta Wycisk
Maksymilian MiętkaZSiSSM w GrodziskuJadwiga Kluska
WYRÓŻNIENIA:
Franciszek SmołkowiczSZSP nr 2 w ChełmkuEwa Raczek
Alicja KrawczykSP w RajskuMarta Wycisk
Miłosz KozakiewiczSP nr 7 w OświęcimiuNatalia Kuwik
Kaja SochaŚwietlica Środowiskowa dla Dzieci im. M. Małgorzatys. Daniela Danuta Wysocka
Helena CyganSP nr 1 w Przeciszowie
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Agnieszka SondejSP nr 5 w OświęcimiuBarbara Żydek
Mateusz JaskierniaZSiSSM w GrodziskuJadwiga Kluska
Zofia Rusinek
Maksymilian KaszokZSP w Polance WielkiejBeata Borowczyk
Wiktoria DubelSP nr 5 w OświęcimiuBarbara Żydek
Arkadiusz GrubkaZSP w GraboszycachMarta Tatara
Grzegorz PorębskiZSP w GraboszycachMarta Tatara
Jakub WiechećZSiSSM w GrodziskuLinda Balonek

KLASY 1-3 placówki pozaszkolne – MDK

NAGRODY:

IMIĘ I NAZWISKOPLACÓWKAOPIEKUN
Piotr BizońMDK OświęcimAgnieszka Mucha
Barbara Czerw
Magdalena GałganMałgorzata Domżał
Milena ChodkowskaAgnieszka Kobielusz
WYRÓŻNIENIA:
Lena KozubMDK OświęcimMałgorzata Domżał
Igor LatkoAgnieszka Mucha
Justyna Radwańska
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
Wiktoria MaruszaMDK OświęcimMałgorzata Domżał

KATEGORIA II

Klasy 4-6 SZKOŁY

NAGRODY:
IMIĘ I NAZWISKOPLACÓWKAOPIEKUN
Daniel RoszakSP nr 4 w OświęcimiuJolanta Brandys
Alicja JanikSP w RajskuBeata Baran
Justyna KalitaSZSP nr 2 w Chełmku
Lena GębalaSZS w ChełmkuAgnieszka Mucha
WYRÓŻNIENIA:
Zuzanna SzczygiełSP nr 5 w OświęcimiuBarbara Żydek
Anna NowakSP nr 8 w Oświęcimiu
Wiktoria AndreSZSP nr 2 w ChełmkuKatarzyna Nalepa
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Maja ZajasSP nr 4 w OświęcimiuJolanta Brandys
Julia Piecha
Ewa Gwóźdź
Zuzanna Swoszowska
Szymon Kuczmiński
Jan Wójtowicz
Julia Leszczyńska
Milena Babiuch
Marek CygalSP w BrzezinceKatarzyna Siutaj
Julia FrączekSP nr 5 w OświęcimiuBarbara Żydek
Julia WaligóraSP w Rajsku
Adam Łabuzek
Laura SkupieńSP nr 1 w PrzeciszowieMałgorzata Matyja
Sara Skupień
Maja SochaŚwietl. Środow. im. Małgorzatys. Danuta Daniela Wysocka
Małgorzata KolasaSP w BabicachMonika Grabowska-Pniak

Klasy 4-6 placówki pozaszkolne – MDK

NAGRODY
IMIĘ I NAZWISKOPLACÓWKAOPIEKUN
Maja FederMDK OświęcimElżbieta Wardzała-Sereś
Dominika GwóźdźAgnieszka Kobielusz
WYRÓŻNIENIA:
Borys AdamczykMDK OświęcimElżbieta Wardzała-Sereś

KATEGORIA III

KLASY 7-8 I SZKOŁY ŚREDNIE – SZKOŁY

NAGRODY:
IMIĘ I NAZWISKOPLACÓWKAOPIEKUN
Maja LatkoSZS nr 1 w ChełmkuAgnieszka Mucha
Milena Batko

Gabriela StachuraSP nr 1 w PrzeciszowieMałgorzata Matyja
WYRÓŻNIENIA:
Alicja JasieniakZSZ TS w OświęcimiuElżbieta Wardzała-Sereś
Paweł Sroka
Eryk GajczakPZ nr 10 w KętachAndrzej Rodak
Maja PatrzykZSP w Polance WielkiejKatarzyna Filip
KWALIFIKACJE DO WYSTAWY:
Natalia BaranSP nr 11 w OświęcimiuBeata Baran
Oliwia KozłowskaSP nr 1 w PrzeciszowieMałgorzata Matyja
Mirela Stachura
Michał LichańskiZSZ TS w OświęcimiuElżbieta Wardzała-Sereś
Bartosz Stefański
Maksymilian Gawryś
Michał Prostak
Szymon Nagi
Paweł Bebak
Zofia Gryksa
Alicja Błaszczyk
Michał Sobol
Paweł Jurecki
Aleksandra Witos



KLASY 7-8 i PONADPODSTAWOWE – PLACÓWKI POZASZKOLNE MDK

NAGRODY:
IMIĘ I NAZWISKOPLACÓWKAOPIEKUN
Marta BrzękMDK w OświęcimiuElżbieta Wardzała-Sereś
Wiktoria Chylaszek
WYRÓŻNIENIA:
Emilia ŚcierskaMDK w OświęcimiuMałgorzata Domżał
Wiktoria KovacsElżbieta Wardzała-Sereś
Karolina Dąbroś
Joanna Janik

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Dagmara JaroszMDK w OświęcimiuElżbieta Wardzała-Sereś

NAGRODY DYREKTORA MDK:

Zuzanna Pomietlak – SP nr 1 w Przeciszowie

Maciej Paluch – ZSZ TS w Oświęcimiu – Elżbieta Wardzała-Sereś

Zofia Sieranc – MDK w Oświęcimiu – Elżbieta Wardzała-Sereś

Rozdanie nagród odbędzie się 13 stycznia o g. 16:00 w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych.

Praca konkursowa.
Praca konkursowa.
Praca konkursowa.
Praca konkursowa.
Praca konkursowa.

yt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies do swego działania.
Skip to content