SYNTHOS INWESTUJE W KULTURĘ

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w środę 6 października Prezes Zarządu Grupy Synthos, pan Zbigniew Warmuz, przekazał na ręce dyrektor MDK, pani Aliny Kwarciak, 6 laptopów Lenovo ufundowanych przez Zarząd Grupy Synthos. Jednocześnie budżet Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu, dzięki szczodrości ofiarodawców, został wzbogacony o 10.000 zł. Środki finansowe zostaną wydatkowane na cele statutowe placówki, między innymi na nagrody dla zwycięzców konkursów organizowanych przez MDK, czy pomoce dydaktyczne, wykorzystywane w czasie zajęć. Dzięki laptopom nasza oferta zostanie wzbogacona o zajęcia z grafiki komputerowej.

Dyrektor MDK składa gorące podziękowania panu Zbigniewowi Warmuzowi, Prezesowi Zarządu Grupy Synthos oraz Członkom Zarządu Grupy Synthos za ciepłe słowa, okazaną sympatię oraz gest, dzięki któremu Młodzieżowy Dom Kultury może w bardziej atrakcyjny sposób “wkręcać dzieci i młodzież w kulturę”.

yt