LUBIMY SMOKI I MAMY MARZENIA – czyli sukcesy plastyczne wychowanków MDK

W poniedziałkowe popołudnie 31 maja w Oświęcimskim Centrum Kultury wręczono nagrody w dwóch konkursach plastycznych: “Lubię smoki” oraz “Moje marzenia”. Na oba konkursy wpłynęło około 400 prac. Wśród nagrodzonych znalazła się ogromna grupa dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach plastycznych w naszej placówce. Z dumą podajemy listę nagrodzonych i wyróżnionych osób:

LUBIĘ SMOKI

 prace płaskie

 kategoria wiekowa 10-12 lat

równorzędne wyróżnienia

Wiktoria Jamróz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wojciech Krzyścin – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

 kategoria wiekowa 13-16 lat

równorzędne nagrody

Marta Brzęk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Bzibziak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kovacs – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mateusz Chudy – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Oliwia Wieczorek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

równorzędne wyróżnienia

Weronika Lisowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zofia Kwarciak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

kategoria wiekowa 17-19 lat

równorzędne nagrody

Karolina Dąbroś – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Jarosz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Urszula Czebotar – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

 prace przestrzenne

równorzędne nagrody

Wiktoria Chylaszek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kalina Smrek (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Oliwia Zeman – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

równorzędne wyróżnienia

Laura Tomaszewska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

autorzy prac wyróżnieni udziałem w pokonkursowej wystawie


Nikola Banach – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Szymon Binda – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Bzibziak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Patrycja Kuligowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Latko – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Mąsior – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maciej Pawlusiak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

MOJE MARZENIA

kategoria wiekowa – uczniowie klas I–III

wyróżnienia I stopnia

Martyna Olearczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Agata Kukowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Małgorzata Kolasa – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Alicja Kręźlewicz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maria Wójcik –  Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Skoczek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Idalia Zaborska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

wyróżnienia II stopnia

Iga Kawiorska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Głąb – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

wyróżnienia III stopnia

Tatiana Ćmiel – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Hanna Olearczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI

wyróżnienia II stopnia

Natalia Morydz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

wyróżnienia III stopnia

Nikola Bara – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Koczur – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wojciech Krzyścin – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

autorzy prac wyróżnieni udziałem w pokonkursowej wystawie

Jowita Dziedzic – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Alicja Kozłowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Mirecka – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Filip Czuj – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Brzezina – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Olearczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Oliwia Suślik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Wójcik (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim



yt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies do swego działania.
Skip to content