KREATYWNI 2021 – wyniki

Powiatowy przegląd artystyczny KREATYWNI 2021 w tym roku odbył się w nieco innej formie niż dotychczas,

Wprowadzone obostrzenia spowodowały, że tylko w dwóch powiatowych szkołach w Kętach udało się spotkać z młodymi artystami „na żywo”.

Uczniowie pozostałych szkół swoje prace oraz filmy z występów nadesłali do MDK.

Na ich podstawie jury przeglądu przyznało nagrody oraz wyróżnia .

Poniżej prezentujemy wyniki przeglądu „KREATYWNI 2021”

PZ 1 w Oświęcimiu

LAUREACI:

  • Gabriela Jarosz – obrazy
  • Marta Brzęk – obrazy
  • Aleksandra Piętka – rysunki
  • Weronika Boińska – śpiew
  • Faustyna Klęczar – kaligrafia

WYRÓŻNIENI:

  • Oliwia Karcz – skrzypce
  • Maja Wysoczańska – teatr
  • Hanna Sordyl – prace literackie
  • Natalia Olszewska – prace literackie

PZ 2 w Oświęcimiu

LAUREACI:

  • Julia Gabryel- śpiew
  • Kinga Wasińska – taniec
  • Miłosz Boiński – gitara
  • Bartłomiej Ryś – fotografia

WYRÓŻNIENI:

  • Paulina Nowak – taniec
  • Emilia Wanat – praca literacka
  • Daria Sosińska – praca literacka
  • Natalia Pilarz – fotografia

 

PZ4 w Oświęcimiu

LAUREACI

  • Zuzanna Domasik- prace plastyczne
  • Alicja Kaszuba- śpiew
  • Karolina Niewęgłowska – śpiew
  • Anna Witkowska – danie
  • Karolina Zając – fryzura

WYRÓŻNIENI:

  • Weronika Witkowska – praca literacka
  • Emilia Ciosek – ubrania na lalkę
  • Izabela Boba – prace plastyczne
  • Anna Żmuda – potrawa
  • Klaudia Chorąży – śpiew
  • Karolina Kajdas – fotografia
  • Dominika Głuszko – danie

PCKTiB w Oświęcimiu

LAUREACI:

  • Maciej Gzela – śpiew
  • Jakub Kołodziej – gitara
  • Emilia Czerwik – śpiew
  • Michał Włoch – gitara

WYRÓŻNIENI:

  • Mirella Nycz – gitara
  • Michał Piechota – obrazy
  • Julia Kowalska – obrazy

PZ 6 w Brzeszczach

LAUREACI:

  • Justyna Wilk – śpiew
  • Kacper Mrowczyk – film
  • Łukasz Cerajewski – obraz

 

PZ 10 w Kętach

LAUREACI:

  • Patryk Braun – taniec
  • Filip Marczyśki – pojazd
  • Mikołaj Bieleś – obrazy
  • Miłosz Bieleś – literatura

WYRÓŻNIENI:

  • Julia Radwan – śpiew
  • Wiktoria Hrapkowicz – rękodzieło
  • Kamil Urbanowski – grafika komputerowa
  • Karolina Pilarz – rękodzieło

 

SOSW w Oświęcimiu

LAUREACI:

  • Jakub Ołtarzewski – zdjęcia
  • Gabriela Bardas – śpiew
  • Patryk Drabek – rysunki
  • Kacper Michałowski – gra na instrumencie

 

WYRÓŻNIENI:

  • Karina Gałecka
  • Julia Zemła
  • Aneta Żak
  • Jakub Gałęcki
  • Karol Walus
  • Paweł Szymański

 

Wszystkim laureatom oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Kilka wybranych prac uczestników przeglądu.

yt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies do swego działania.
Skip to content