Zajęcia w MDK – informacja!

Informujemy, że zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury odbywają się w trybie stacjonarnym z wyjątkiem:

1. Od dnia 22 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. niektóre zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zajęcia prowadzone w systemie zdalnym:
  • Gry logiczne (Chełmek) – p. Jadwiga Fudała
  • Plastyka 1, Plastyka 2 (Chełmek) – p. Agnieszka Mucha
  • Gra na gitarze (grupa początkująca Brzeszcze) – p. Janusz Majcherek
  • Plastyka (grupa Rajsko) – p. Anetta Sanak.

2. Od dnia 22 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. zmienia się miejsce realizacji niektórych zajęć:

• Zajęcia teatralne (SP 8 w Oświęcimiu) – p. Anna Chodacka – realizowane są w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej MDK
  • Techniki uczenia się (SP9 w Oświęcimiu) – p. Alina Kwarciak – realizowane są w siedzibie MDK
  • Analiza tekstów kultury (PZ 9 Kęty) – p. Izabela Paszko – realizowane są w siedzibie MDK
  • Gra na gitarze (grupa początkująca Chełmek, grupa średniozaawansowana Chełmek) – p. Kamila Sibik – realizowane są w siedzibie MDK.

yt