Harmonogram 

Zajęcia dla młodzieży na rok szkolny 2017/2018.

 

Zajęcia w budynku MDK
Nazwa zajęć Dzień Godzina Miejsce Prowadzący
Grafika warsztatowa czwartek 17.00 MDK E. Wardzała-Sereś
Historia sztuki         czwartek 15:15 MDK E. Wardzała-Sereś
Plastyka poniedziałek 16.15 MDK E. Wardzała-Sereś
Plastyka piątek 16.35 MDK Kinga Pawlik
Teatr czwartek 17.00 MDK Izabela Paszko
Gra na gitarze (grupy początkującedo wyboru:        
grupa 1 wtorek 15.00 MDK Janusz Majcherek
grupa 2 czwartek 15.45 MDK Kamila Sibik
grupa 3 czwartek 17.30 MDK Kamila Sibik
grupa 4 piątek 15.00 MDK Janusz Majcherek
Gra na gitarze  (grupy średniozaawansowanedo wyboru:
grupa 1 poniedziałek 15.00 MDK Janusz Majcherek
grupa 2 środa 16.30 MDK Kamila Sibik
Gra na gitarze (grupa zaawansowana) czwartek 16.45 MDK Janusz Majcherek
Zespół wokalno-instrumentalny wtorek 16.30 MDK Kamila Sibik
Zespółwokalno-instrumentalny piątek 16.35 MDK Janusz Majcherek
Gra na keyboardzie poniedziałek 16.35 MDK Janusz Majcherek
Szachy (grupa początkująca) poniedziałek 16.00 MDK Tomasz Kantyka
Szachy (grupa zaawansowana) piątek 15.30 MDK Tomasz Kantyka
Zajęcia dziennikarskie wtorek 16.00 MDK Izabela Sieranc
Zajęcia dziennikarskie środa 16.00 MDK Izabela Sieranc
Zajęcia poza budynkiem MDK:
Rysunek środa 14.30 ZSZ Towarzystwa Salezjańskiego E. Wardzała-Sereś
Taniec towarzyski piątek 16.30 PZ 1 ul. Konarskiego Bogumiła Goryczka
Grafika komputerowa poniedziałek 13:15 PZ 4 SE-G s.54 E. Wardzała-Sereś
Modelarstwo czwartek 16.00 MG 2 ul. Olszewskiego Dariusz Pawlica 
Rękodzieło artystyczne wtorek 14.45 OSP Rajsko
Świetlica Wiejska
Anetta Sanak 
Plastyka wtorek 16.15 OSP Rajsko Świetlica Wiejska Anetta Sanak 
Rękodzieło artystyczne czwartek 16.15 ZS 1 ul. Słowackiego Anetta Sanak
Techniki uczenia się czwartek 13:30 PZ 1 Aleksandra
Stawicka
Techniki uczenia się czwartek 15.30 MG 3 ul. Krasickiego Aleksandra Stawicka
Gra na gitarze (grupa początkująca) poniedziałek 14.45 PZ 11 Kęty Kamila Sibik
środa 15.00 PZ 6 Brzeszcze Janusz Majcherek
czwartek 14.45 SP Włosienica Janusz Majcherek
piątek 14.15 SZS1  Chełmek Kamila Sibik
Gra na gitarze (grupa średniozaawansowana) poniedziałek 16.20 PZ 9 Kęty Kamila Sibik
piątek 15.50 SZS1  Chełmek Kamila Sibik
Zespół  wokalno-instrumentalny środa 14.15 PZ 1 s. 30 Andrzej Kojdecki
Teatr i recytacja wtorek 12.30 GG 2 Zaborze Mirosława Pawlica
Zajęcia filmowo-literackie poniedziałek 17.00 MBP ul. Nojego,
sala kinowa
Mirosława Pawlica


Zajęcia dla dzieci na rok szkolny 2017/2018.

 

Zajęcia w budynku MDK
 Nazwa zajęć Dzień  Godzina  Miejsce  Prowadzący
 Plastyczne formy przestrzenne poniedziałek 17.30 MDK Małgorzata Domżał
 Plastyka                                                                                      wtorek  16.00 MDK Małgorzata Domżał
 Plastyka                                                                                      wtorek 17.30 MDK Małgorzata Domżał
 Plastyka                                                                             środa 16.00 MDK Małgorzata Domżał
 Plastyka                                                                  środa 17.30 MDK Małgorzata Domżał
 Plastyka                                                                              piątek 16.35 MDK Kinga Pawlik
 Grafika warsztatowa                                                            czwartek 17.00 MDK E.Wardzała-Sereś
 Projektowanie mody                                                          poniedziałek 15.00 MDK Kinga Pawlik
 Projektowanie mody                                                   piątek 15.00 MDK Kinga Pawlik
 Gry logiczne                                                                             wtorek 16.00 MDK Aleksandra Stawicka
 Gry logiczne                                                                                środa 15.30 MDK Aleksandra Stawicka
Gra na gitarze (grupy początkujące) do wyboru:   
 grupa  1  wtorek  15.00 MDK Janusz Majcherek
 grupa 2                                                                 czwartek  15.45 MDK Kamila Sibik
 grupa 3                                                                  czwartek 17.30 MDK Kamila Sibik
 grupa 4                                                              piątek 15.00 MDK Janusz Majcherek
Gra na gitarze (grupy średniozaawansowane) do wyboru:
 grupa 1   poniedziałek 15.00 MDK Janusz Majcherek
 grupa 2                                                                      środa 16.30 MDK Kamila Sibik
Gra na gitarze (grupa zaawansowana) czwartek 16.45 MDK Janusz Majcherek
Gra na keyboardzie                                                                  poniedziałek 16.35 MDK Janusz Majcherek
Szachy (grupa początkująca) poniedziałek 16.00 MDK Tomasz Kantyka
Szachy (grupa zaawansowana) piątek 15.30 MDK Tomasz Kantyka
Zajęcia poza budynkiem MDK:
 Plastyka                                                                 środa 13.55 SP Brzezinka Małgorzata Domżał
 Plastyka                                                      poniedziałek 14.30 SZS1 Chełmek Agnieszka Mucha
 Plastyka  wtorek 14.30 SZS-P 2 Chełmek Agnieszka Mucha
 Plastyka                                             wtorek 16.15 OSP Rajsko Świetlica Wiejska Anetta Sanak
 Rękodzieło artystyczne                           wtorek 14.45 OSP Rajsko Świetlica Wiejska Anetta Sanak
 Rękodzieło artystyczne                                                    czwartek 16.15 ZS 1 Anetta Sanak
 Modelarstwo                                                                             czwartek 16.00 MG 2 Dariusz Pawlica
 Gry logiczne                                                                                       wtorek 13.30 SP Babice Jadwiga Fudała
 Gry logiczne                                                        wtorek 16.00 SZS-P 1 Chełmek  Jadwiga Fudała
 Gry logiczne                                                                        wtorek 18.00 SZS-P 2 Chełmek Jadwiga Fudała
 Techniki uczenia się czwartek 15.30 MG 3 Aleksandra Stawicka
Gra na gitarze (grupa początkująca) czwartek 14.45 SP Włosienica  Janusz Majcherek
                                                     piątek  14.15 SZS1 Chełmek Kamila Sibik
 Gra na gitarze  (grupa średniozaawansowana) piątek 15.50 SZS1 Chełmek Kamila Sibik
 Taniec                                                                                    poniedziałek 14.20 SP 5 Aleksandra Stawicka
 Taniec                                                        poniedziałek 16.15 SP Brzezinka Aleksandra Stawicka
 Taniec                                                                                             środa 13.30 SP 11 Aleksandra Stawicka
Taniec                                                                                               piątek 15.30 MG 2 Aleksandra Stawicka


Szczegółowe informacje – w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu
ul. Olszewskiego 1, tel. 33 8424264,
e-mail: sekretariat.mdk@powiat.oswiecim.pl

www.mdkoswiecim.pl