Terminy zajęć stałych MDK w roku szkolnym 2018/2019

ostatnia aktualizacja: 13.03.2019

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Taniec Towarzyski

17.15 – 18.45    PZ 1  ponadgimn.

Plastyczne formy przestrzenne

17.30 – 19.00

  MDK

Plastyka     

15.55 – 17.25

gr. I       6-8 lat   MDK

Plastyka   

14.00 – 15.30       gr. V

SP Brzezinka  s.4

 

 

Plastyka       

15.55 – 17.25     gr. III

9-11 lat         MDK

 

Plastyka    

17.30 – 19.00

gr. II     6-8 lat    MDK

 

Plastyka      

17.30 – 19.00    gr. IV

9-11 lat          MDK

  Gry Logiczne 

16.00 – 17.30   SP 1 Chełmek

gr. II    s.6

 

 

 
Gry Logiczne 

18.00 – 19.30  SP 2 Chełmek

gr. III     s. 5

Szachy       

16.00 – 18.15

gr. początkująca  MDK

    Szachy

16.00 – 18.15

gr. zaawansowana   MDK

   

 

Zajęcia teatralne

Piwnica MDK ul. Bema 4

15.30-17.00 *

Taniec musicalowy

PZ 2 SOMSiT mała sala gimnastyczna

16.30-18.00*

Taniec musicalowy

PZ 2 SOMSiT mała sala gimnastyczna

17.00-18.30*

Zajęcia teatralne

Piwnica MDK ul. Bema 4

18.00-19.30*

Gra na gitarze   

15.00 – 16.30

gr. III  średniozaawansowana

 

Gra na gitarze  

15.00 – 16.30

gr. I  początkująca

 

Gra na gitarze 

15.00-16.30

gr.  początkująca

 

PZ 6 Brzeszcze  s.2

Gra na gitarze 

15.00-16.30

gr.  początkująca

SP Włosienica  s.7

 

Gra na gitarze 

15.00 – 16.30

gr. II  początkująca

 

Zespół wokalno-instrumentalny

16.45 – 19.00

 

Keyboard   

16.35 – 18.05

 

Gra na gitarze  

16.45 – 19.00   gr. IV zaawansowana MDK

 Plastyka     

14.30-16.00     s. 20

 SZS nr 1 Chełmek

ul. Chrobrego 9

Plastyka     

14.30-16.00     s.9

 SZS-P nr 2  Chełmek

ul. Brzozowa 7

 
   

.

 
Teatr i recytacja

15.45 – 18.00 Piwnica MDK ul. Bema 4

ponadgimn.

 
  Rękodzieło artystyczne

14.15 – 15.45

OSP Rajsko Świetlica Wiejska

ul. Floriana 3

  Rękodzieło artystyczne

13.45  – 15.15

SP 8 s. 30

 

 

 

Modelarstwo

16.30 – 18.00

[godz. aktualne od 21 marca 2019]

SP 2   s.17

 

 

 

 
Plastyka

15.45 – 17.15

OSP Rajsko Świetlica Wiejska

ul. Floriana 3

Gra na gitarze

14.45 – 16.15    PZ 11 Kęty aula

gr. I początkująca

 

Zespół muzyczny

16.30 – 18.50

MDK    

 

Gra na gitarze

16.30 – 18.50  MDK

gr. średniozaawansowana

 

Gra na gitarze

15.45 – 17.15  MDK

gr. początkująca

 

Gra na gitarze SZS 1 Chełmek

14.30 – 16.00

gr.  początkująca  s. 6

 

Gra na gitarze SZS 1 Chełmek

16.05 – 17.35

gr.  średniozaawansowana.  s. 6

Gra na gitarze

16.20 – 17.50    PZ 11 Kęty aula

gr. Średnio-zaawansowana

 

Gra na gitarze

17.20 – 18.50  MDK

gr. początkująca

 

Zajęcia literackie

17.30-19.45

Piwnica MDK ul. Bema 4

Rozwój osobisty

16.00-18.15

MDK

Zajęcia filmowo-literackie

16.30-18.45

MBP Galeria Książki s. kinowa

Zajęcia dziennikarskie

16.00 – 18.15  MDK

 
Taniec

13.30 – 15.00

SP 5 sala korekcyjna 028

Gry logiczne

13.45 – 15.15

SP Brzezinka  s.2

Taniec

13.40 – 15.10

SP 11 sala 43

 

Techniki uczenia się

14.10 – 15.50

PZ 1   ponadgimn.  s.19

 

Taniec 

15.30 – 17.45

MG 2

średnia sala gimnastyczna

Taniec

15.20 – 16.50

SP Brzezinka  s. gimnastyczna

Gry logiczne

15.45 – 17.15

s. OIM

 

Techniki uczenia się

16.15 – 17.45

MG 3 s. 8

 

Projektowanie mody

14.30-16.00

MDK

Grafika artystyczna

16.00 – 18.15

MDK

 

 

Warsztaty plastyczne

13.30 –  15.00

ZSZTS  s. 032

ponadgimn.

Rysunek i malarstwo

14.30 – 16.45

ZSZTS  s. 032

 

Plastyka    

16.15 – 18.30

MDK 

szczegóły w sekretariacie tel. 33 8424264

*zajęcia co dwa tygodnie


Harmonogram zajęć w dniach 18-19 kwietnia 2019 r.

18.04.2019 CZWARTEK

Zajęcia Nauczyciel Placówka Godzina za
Zajęcia dziennikarskie I.Sieranc MDK 9.00-11.15
Rysunek i malarstwo E.Wardzała -Sereś MDK 9.00-11.15
Gra na gitarze gr. początkująca K. Sibik MDK 10.00-11.30
Gra na gitarze gr. średnio-zaawansowana K. Sibik MDK 11.35-13.05
Gra na gitarze J. Majcherek MDK 11.15-13.30
Gra na gitarze J. Majcherek SP Włosienica 9.30-11.00
Techniki uczenia się A.Stawicka SP 3 11.40-13.10
Techniki uczenia się A.Stawicka PZ 1 13.30-15.00
Taniec musicalowy A.Kądziołka Piwnica Art. 16.30-18.00
Zajęcia teatralne A.Kądziołka Piwnica  Art. 18.00-19.30
Modelarstwo A. Sanak MDK 9.00-10.30
Rękodzieło artystyczne A. Sanak MDK 10.30-12.00

19.04.2019 PIĄTEK

Zajęcia Nauczyciel Placówka Godzina zajęć
Szachy T. Kantyka MDK 9.00-11.15
Gra na gitarze J.Majcherek MDK 9.30-11.00
Zespół wokalno-instrumentalny J.Majcherek MDK 11.10-13.25
Taniec A.Stawicka SP 2 9.15-11.30
Literatura na osi czasu I.Sieranc Piwnica Artystyczna 10.00-12.15
Gra na gitarze gr. początkująca K. Sibik SZS 1 Chełmek 10.00-11.30
Gra na gitarze gr. średnio-zaawansowana K. Sibik SZS 1 Chełmek 11.35-13.05

 

 23.04.2019 WTOREK

 grafika artystyczna w MDK –  od 9.00 – 11.15

rękodzieło artystyczne w Rajsku – od 9.00 – 10.30

plastyka w Rajsku –  10.30 – 12.00

Pozostałe zajęcia zgodnie z harmonogramem zajęć stałych

 

 


 

 

W dniach od 18 marca do 11 kwietnia 2019 r.  grupy pani A. Stawickiej nie będą miały zajęć.

Zachęcamy do udziału w zajęciach innych grup.

 

—–

Harmonogram zajęć MDK od 1 września 2018 r.

(proszę kliknąć w poniższy link)

Terminy zajęć 2018-2019

 

———————————————————————————————————————————–

Nasze zajęcia w czasie przerwy świątecznej

 

CZWARTEK 27 grudnia 2018 r.

nazwa zajęć nauczyciel miejsce godziny zajęć
Rysunek i malarstwo E. Wardzała-Sereś MDK

ul. Olszewskiego 1

9.00 – 11.15
Rzemiosło artystyczne A. Sanak MDK

ul. Olszewskiego 1

9.00 – 10.30
Warsztaty „Zainspiruj się sztuką”

– interpretacja dzieł sztuki przydatna

na maturze

I. Sieranc Piwnica Artystyczna

ul. Bema 4

9.00 – 10.30
Teatr i recytacja I. Paszko Piwnica Artystyczna

ul. Bema 4

11.00 – 13.15

 

PIĄTEK 28 grudnia 2018 r.

nazwa zajęć nauczyciel miejsce  godziny zajęć
Szachy T. Kantyka MDK

ul. Olszewskiego 1

10.00 – 12.15

 

W dniach 24. grudnia oraz 31. grudnia 2018 r. zajęć nie będzie.

 

————————————————————————————————————————————

Uwaga – zmiany w harmonogramie zajęć plastycznych prowadzonych przez panią M. Domżał

w listopadzie i grudniu 2018 r.

Plastyczne formy przestrzenne (poniedziałki) – zajęcia odbędą się planowo 3 i 10 grudnia.

W dniach 19, 26 listopada oraz 17  grudnia – zajęcia odwołane.

Plastyka (grupy wtorkowe: godzina 15.55 oraz 17.30) – zajęcia odbędą się planowo 4 grudnia.

W dniach  20, 27 listopada oraz 11, 18 grudnia – zajęcia odwołane.

Plastyka (grupy środowe: godzina 15.55 oraz 17.30) – dla obu grup zajęcia odbędą się 21 i 28 listopada w godzinach 16.00-17.30 – zastępstwo prowadzone przez panią E. Wardzałę -Sereś

W dniach 5, 12, 19 grudnia – zajęcia odwołane.

Plastyka (środa, zajęcia w SP Brzezinka, godzina 14.00) – w dniach 21, 28 listopada oraz 5, 12, 19 grudnia – zajęcia odwołane.

Zachęcamy do skorzystania z zajęć plastycznych, prowadzonych przez innych nauczycieli.