Kolorowy zawrót głowy w MDK

W czwartkowe popołudnie 4 lutego 2021 r. w Piwnicy Artystycznej MDK odbyła się uroczystość wręczenia nagród w II Powiatowym Konkursie Plastycznym pod patronatem Starosty Oświęcimskiego „Kufer wyobraźni”.  Uroczystość poprowadziła koordynatorka konkursu, pani Małgorzata Domżał, podkreślając, że w jego drugiej edycji spłynęła rekordowa liczba prac, bo aż 334.

Pani Teresa Jankowska, członkini zarządu powiatu, złożyła gratulacje wszystkim zwycięzcom i wyraziła swój zachwyt nad kolorystyką i ekspresją prac, dodając, że są niczym tlen w dobie pandemii. Podziękowała nie tylko młodym artystom, ale również opiekunom i rodzicom, którzy w ogromny sposób przyczynili się do sukcesu swoich podopiecznych.

Dyrektor MDK, Alina Kwarciak podziękowała nie tylko młodzieży i opiekunom. Wyraziła również wdzięczność dla pracowników Młodzieżowego Domu Kultury, bez których organizacja konkursu i uroczystości wręczenia nagród byłaby niemożliwa.

Uczestnik konkursu odbiera nagrodę.
Wspólne zdjęcie zwycięzców konkursu wraz z organizatorami po odebraniu nagród.
Młodzi laureaci konkursu po odebraniu nagród.
Uczestnicy wernisażu podczas oglądania wystatwy nagrodzonych prac.
Uczestnicy wernisażu podczas oglądania wystawy nagrodzonych prac.
Wystawione prace konkursowe.