„Kufer wyobraźni” – wyniki II Powiatowego Konkursu Plastycznego

„Kufer wyobraźni” otworzyliśmy po raz drugi. Tematem prac II Powiatowego Konkursu Plastycznego pod patronatem Starosty Oświęcimskiego był KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz specjalnych.

Do MDK wpłynęły aż 334 prace.

Jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

I kategoria – przedszkole (6-latki) – klasy 1-3 SP

NAGRODY:

Agata Kukowska   MDK Oświęcim   op. M.Domżał

Hanna Olearczyk   MDK Oświęcim   op. M.Domżał

Emil Wysogląd   ZSP nr1 Osiek

Kinga Żołna    MDK Oświęcim   op. A.Sanak

WYRÓŻNIENIA

Iga Kawiorska   MDK Oświęcim   op. A.Sanak

Sabina Krupińska   MP nr15 Oświęcim   op. B.Klimczyk

II kategoria – klasy 4-6 SP

NAGRODY:

Magdalena Bzibziak   MDK Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś

Marta Karolus   SP nr9 Oświęcim   op. J.Knurowska

Julia Lelito   SZS Gorzów   op. E.Poznańska – Gondek

Krzysztof Miłoń   SP nr8 Oświęcim   op. A.Sanak  

WYRÓŻNIENIA

Karolina Huba   MDK Oświęcim   op. E. Wardzała-Sereś

Justyna  Kalita   MDK Oświęcim   op. A.Mucha

III kategoria – klasy 7 i 8 SP

NAGRODY:

Aleksandra Bzibziak   MDK Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś

Gabriela Koczur   MDK Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś

Magdalena Mąsior   MDK Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś

Zofia Urzędowska   MDK Oświęcim   op. A.Mucha

WYRÓŻNIENIA

Antoni Bury   SP nr8 Oświęcim   op. A.Sanak

Natalia Krawczyk   SP nr2 Oświęcim   op. J.Brandys

IV kategoria – od klasy 1 szkoły ponadpodstawowej

NAGRODY:

Marta Brzęk   MDK Oświęcim   op.E.Wardzała-Sereś

Gabriela Jarosz   MDK Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś

Alicja Styczyńska   ZSZTS Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś

Szymon Tomala   ZSZTS Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś

WYRÓŻNIENIA:

Wiktoria Klima   ZSZTS Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś

Wiktoria Kovacs   ZSZTS Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś

V kategoria – szkoły specjalne

NAGRODY:

Magdalena Granat   SOSW Oświęcim   op. M.Kołodziejczyk

Łukasz Hutny   SOSW Oświęcim   op. J.Greczner

Oliwia Palka   SOSW Oświęcim   op. J.Greczner

Julia Zemła   SOSW Oświęcim   op. J.Greczner

Autorzy wyróżnieni udziałem w pokonkursowej prezentacji prac :

Nadia Bogdanowska   SOSW   op. M.Kołodziejczyk

Jakub Ciepielowski   SOSW Oświęcim   op. J.Greczner  

Urszula Czebotar   MDK Oświęcim   op. E.Wardzała-Sereś  

Helena Drzyżdżyk   SP nr9 Oświęcim

Miłosz Granat   SOSW Oświęcim   op. B.Kiszczak  

Aurelia Mika   ZSP nr1 Osiek  

Katarzyna Szlachcic   SP nr8 Oświęcim   op. A.Sanak

Błażej Tlałka   SOSW Oświęcim   op. M.Kołodziejczyk

Oskar Trepis   SP nr8 Oświęcim   op. A.Sanak

Julia Wadoń   SOSW Oświęcim   op. M.Kołodziejczyk

 

Rozdanie nagród odbędzie się 4 lutego o godz. 15.30 w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej MDK, ul. Bema 4 (budynek internatu PZ2). Zapraszamy osoby nagrodzone, wyróżnione oraz te, których prace zakwalifikowały się do wystawy wraz z opiekunami.