WAKACJE Z MDK

Wakacyjne zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury już za nami, ale pozostały wspomnienia.

Nie mogliśmy, z powodu reżimu sanitarnego, zaprosić tylu chętnych, co zazwyczaj, ale i tak zabawa była przednia. Dzieci i młodzież doskonalili swoje umiejętności plastyczne i muzyczne, tańczyli, grali w gry ruchowe, planszowe, logiczne. Tworzyli spektakl kukiełkowy w czasie zajęć teatralnych, a w czasie literackich napisali opowiadanie przepełnione grozą i niezwykłym poczuciem humoru. Odbyły się również dwa turnieje: szachowy i w badmintona.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za ich kreatywność, a wszystkich zainteresowanych zajęciami w nowym roku szkolnym, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Lista-zajęć-w-MDK-Oświęcim-na-rok-szkolny-2020.