WYNIKI I POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „KUFER WYOBRAŹNI”

Komisja konkursowa w składzie: Magdalena Prochowska, Jadwiga Ryś-Matlak, Agnieszka Kobielusz przyznała nagrody i wyróżnienia następującym twórcom:

KATEGORIA: NA PAPIERZE

Nagrody kategoria wiekowa: klasa I – III

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. DRĄG AMELIA III MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
2. DRĄG KAMILA III MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
3. KOWALIK POLA I MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha

 

Wyróżnienia kategoria wiekowa: klasa I – III

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. GÓRECKA OLGA II MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
2. HOŁA ZOFIA II Szkoła Podstawowa w Rajsku Monika Basak
3. KOLASA EMILIA II Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Agata Wróbel
4. KOLASA MAŁGORZATA II MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
5. MOSKAL JULIA III MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
6. OLEARCZYK MARTYNA I MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
7. ORMANIEC MATEUSZ 6 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Urszula Grabowska
8. PINACY AMELIA I MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
9. WOJTALA WIKTORIA III Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
10. WÓJCIK WILLIAM II Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Agata Wróbel
11. WYRÓD HANNA II Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Anna Kacorzyk
12. ZAJAS MAJA II Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Katarzyna Socha
13. ŻYDEK MAJA 6 lat Miejskie Przedszkole nr 17 w Oświęcimiu  

 

Nagrody kategoria wiekowa: klasa IV – VI

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. FIK OLIWIA VI MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
2. KAROLUS MARTA IV Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Anna Karolus
3. KRAWCZYK KATARZYNA V Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Justyna Kłys

 

Wyróżnienia kategoria wiekowa: klasa IV – VI

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. GRYZEŁKO PATRYCJA VI Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu Beata Kapcińska Jurczyk
2. KNAPIK ALEKSANDRA VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
3. KUDAS ANTONI V Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Justyna Kłys
4. KULIGOWSKA PATRYCJA VI MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
5. KYSIAK MILENA VI Samorządowy Zespół Szkół

nr 1 w Chełmku

Agnieszka Mucha
6. MICHALIK WIKTOR V Samorządowy Zespół Szkół

nr 1 w Chełmku

Agnieszka Mucha
7. SALAMON WIKTORIA V Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej Anna Szarzec
8. ŚCIERSKA EMILIA VI MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
9. WĄSIK ZUZANNA V Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Kapcińska Jurczyk
10. ŻYDZIK JAN VI MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha

 

Nagrody kategoria wiekowa: klasa VII – VIII

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. BRZĘK MARTA VIII MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. PANEK EMILIA VII Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Małgorzata Matyja
3. ULCZOK NINA VII Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Joanna Knurowska

 

Wyróżnienia kategoria wiekowa: klasa VII – VIII

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. HARAT HANNA VII Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
2. KLĘCZAR MARLENA VII Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Justyna Kłys
3. MROZIK JULIA VII Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Justyna Kłys
4. PIWOWARCZYK GABRIELA VII MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
5. SOBOL EMILIA VII Szkoła Podstawowa w Rajsku Małgorzata Rolewska
6. STYC JULIA VII Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu Bogusław Brzeziński
7. WIECZOREK OLIWIA VII MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
8. WIECZOREK OLIWIA VII Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Kapcińska-Jurczyk

 

Nagrody kategoria wiekowa: od I klasy szkoły ponadpodstawowej

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. BOCHEŃSKA WIKTORIA I ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. GAWLIK MARIA II ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. KOWOLIK ALEX I PZ nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu Alicja Gryska
4. PAWLUSIAK OLGA   MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Wyróżnienia kategoria wiekowa: od I klasy szkoły ponadpodstawowej

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. BŁAZENEK KINGA I MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. CHWIĘDACZ EMILIA I MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
3. KACZMARCZYK MIŁOSZ I ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. KUMAŃSKA MICHALINA II MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. LEDWIK JULIA I MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
6. PASZEK EWA II ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Nagrody kategoria wiekowa: szkoły specjalne

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. ALIONU NADIA IV SOSW w Oświęcimiu Monika Kołodziejczyk
2. BARANEK MARTYNA III SOSW w Oświęcimiu Marcin Domarzewski
3. LEŚNIEWSKA EWELINA VIII SOSW w Oświęcimiu Jowita Greczner
4. WRÓBEL SEWERYN VII SOSW w Oświęcimiu Jowita Greczner

 

Wyróżnienia kategoria wiekowa: szkoły specjalne

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. BOKOTA ALICJA VIII SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
2. CIEPIELOWSKI JAKUB VI SOSW w Oświęcimiu Jowita Greczner
3. KLIMCZYK DOMINIK VIII SOSW w Oświęcimiu Monika Kołodziejczyk
4. LEŚNIEWSKA EWELINA VIII SOSW w Oświęcimiu Monika Kołodziejczyk
5. PIĘTKA NATALIA VI SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
6. SADKOWSKI MICHAŁ VIII SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
7. TURACZYK NIKOLA VIII SOSW w Oświęcimiu Monika Kołodziejczyk

 

KATEGORIA: KOMPOZYCJE PRZESTRZENNE

 

Nagrody kategoria wiekowa:  klasa I – III

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. GRUBKA WOJCIECH I Szkoła Podstawowa we Włosienicy  

 

Nagrody kategoria wiekowa:  klasa IV – VI

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. BERNAŚ KACPER V Szkoła Podstawowa we Włosienicy  
2. ŁAGOSZ AGATA V Szkoła Podstawowa w Brzezince Katarzyna Siutaj
3. URBAŃCZYK KLARA V MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak

 

Wyróżnienia kategoria wiekowa:  klasa IV – VI

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. KOZŁOWSKA OLIWIA V Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Małgorzata Matyja
2. ŁUBIK JULIA V Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Małgorzata Matyja

 

Nagrody kategoria wiekowa:  od I klasy szkoły ponadpodstawowej

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. SIKORSKI KRZYSZTOF I ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. TRZASKACZ ROKSANA I ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Wyróżnienia kategoria wiekowa:  od I klasy szkoły ponadpodstawowej

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka opiekun
1. BIELEŚ MIKOŁAJ   PZ nr 10 w Kętach Małgorzata Dziędziel-Gabryszak
2. BOŻEK MARCEL I ZSZTS w Oświęcimiu  
3. DOKTOR ANNA I ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 MAMY NADZIEJĘ, ŻE UDA NAM SIĘ OSOBIŚCIE WRĘCZYĆ NAGRODZONYM DYPLOMY I NAGRODY. MUSIMY JEDNAK CZEKAĆ NA BARDZIEJ SPRZYJAJĄCY CZAS. O TERMINIE WRĘCZENIA NAGRÓD POINFORMUJEMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH OSOBIŚCIE ORAZ PRZEZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.

 NAGRODY – PRACE PŁASKIE

 NAGRODY – PRACE PRZESTRZENNE

WYRÓŻNIENIA – PRACE PŁASKIE

WYRÓŻNIENIA – PRACE PRZESTRZENNE

PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo Komisja postanowiła zakwalifikować do udziału w wystawie pokonkursowej

następujące prace:

 

KATEGORIA: NA PAPIERZE

 


kategoria wiekowa: klasa I – III

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. BARANEK LIDIA II MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
2. BARTEL ALICJA II Szkoła Podstawowa w Rajsku Monika Basak
3. BOBA PAULINA II Szkoła Podstawowa nr 1

w Polance Wielkiej

4. BORYS DOMINIK I Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Katarzyna Kajor-Suwała
5. CYGAN MAJA II MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
6. JAKUBIEC NOEMI I Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
7. KRAMARCZYK JULIA 6 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Urszula Grabowska
8. KUBIK SZYMON III Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
9. KUKOWSKI ANTONI 6 lat MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
10. LURANC WIKTORIA Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Agata Wróbel
11. ŁUSZCZKIEWICZ NATALIA III Szkoła Podstawowa w Rajsku Małgorzata Rolewska
12. MERTA KORNELIA III MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
13. MIESZCZAK EMILIA III Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
14. PALUCH LAURA III Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
15. PASTERNAK BARTEK III Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Magdalena Moc
16. RAJ KAMILA II Szkoła Podstawowa nr 1

w Polance Wielkiej

17. REGIEC BLANKA III Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
18. RYBAK WIKTORIA III Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Dorota Radomska
19. SZNAJDER ALEKSANDRA Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Agata Wróbel
20. TOMALA WIKTORIA II MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
21. URBAŃCZYK MALWINA I Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
22. WITEK PATRYCJA II Szkoła Podstawowa we Włosienicy
23. WOSIK LENA I MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
24. ZYGMUNT MAJA Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Agata Wróbel

 

kategoria wiekowa: klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. BARANOWSKA MAGDALENA VI Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek
2. BARTECKA KSENIA IV MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
3. BLAROWSKA EMILIA VI Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Justyna Kłys
4. CAŁA ANASTAZJA VI Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
5. CHODOROWICZ AMELIA VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
6. CZUBA JULIA VI Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
7. DURAJ MIKOŁAJ IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Małgorzata Matyja
8. GABRYŚ NATALIA V Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu Bogusław Brzeziński
9. GAŁGAN KAROL V Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Justyna Kłys
10. GRELOWSKA ANTONINA VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
11. GRYZEŁKO PATRYCJA VI Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu Beata Kapcińska-Jurczak
12. KONOPKA ZUZANNA VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
13. KRZYSZTOFORSKA OLIWIA IV MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
14. LACHOWSKI WIKTOR VI Samorządowy Zespół Szkół

nr 1 w Chełmku

Agnieszka Mucha
15. LURANC NATALIA VI Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Justyna Kłys
16. MĄSIOR MAGDALENA VI MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
17. MOMOT KORNELIA V Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek
18. OSTAFIN OLIWIA V Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Małgorzata Matyja
19. OTRĘBSKA MICHALINA V Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu Bogusław Brzeziński
20. PÓŹNIAK IGA V Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Justyna Kłys
21. SASUŁA MATEUSZ V Szkoła Podstawowa nr 7 w Oświęcimiu Beata Kapcińska-Jurczak
22. SULIKIEWICZ JULIA IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Małgorzata Matyja
23. SUŚLIK OLIWIA V MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
24. SZYMUTKO ANTONI V Samorządowy Zespół Szkół

nr 1 w Chełmku

Agnieszka Mucha
25. URBAŃCZYK KLARA V Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
26. WALKOWICZ MAJA IV Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Kapcińska-Jurczak
27. WYSOGLĄD MARCELA V Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 1 w Osieku

Justyna Kłys
28. ZGUDA FILIP IV Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
29. ZIMNOL EMILIA V Szkoła Podstawowa w Rajsku Małgorzata Rolewska
30. ZIOMKIEWICZ GABRIELA VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
31. ŻYDEK KACPER IV Szkoła Podstawowa w Brzezince Katarzyna Siutaj

 

kategoria wiekowa:  klasa VII – VIII

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. BŁAŻOWSKA MARIA VII Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Małgorzata Matyja
2. HRYNCYSZYN MARTYNA VII Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara  Żydek
3. PIETRAŃSKA KATARZYNA VII Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
4. TOKARSKI SZYMON VII Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
5. WILCZAK SZYMON VII Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak

 

kategoria wiekowa: od I klasy szkoły ponadpodstawowej

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. CZARNIK PAULINA I ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. CZEBOTAR URSZULA I MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. DRABCZYK ELŻBIETA I PZ nr 9 w Kętach Anna Kapcia
4. JAROSZ GABRIELA I MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. KLIMEK PRZEMYSŁAW I PZ nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu Alicja Gryska
6. MĘDELA ZUZANNA I PZ nr 1 w Oświęcimiu
7. SZEWCZYK MARTYNA I MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

kategoria wiekowa: szkoły specjalne

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. GRANAT MIŁOSZ VI SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
2. KOSIŃSKI DAMIAN VI SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
3. KOZIEŁ OSKAR 19 lat SOSW w Oświęcimiu Edyta Luzarowska-Kozak
4. OŁTARZEWSKI JAKUB 15 lat SOSW w Oświęcimiu Edyta Luzarowska-Kozak
5. SZALIK MAKSYMILIAN SOSW w Oświęcimiu Olga Kanadys