Sukcesy wychowanków MDK – 2019/2020

Osiągnięcia wychowanków

Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu

w roku szkolnym 2019/2020

 

  1. XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy Światu Pokój”  (Oświęcim, 20.09.2019)

Kategoria wiekowa 11-13 lat

Nagroda:

Alicja Mądrala                                                                               nauczyciel: Agnieszka Mucha

 

Wyróżnienie:

Mateusz Chudy                                                                   nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Kategoria wiekowa 14-16 lat

Nagroda:

Marta Brzęk, Aleksandra Leszczyńska

Wyróżnienie:

Paulina Czarnik                                                                   nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Kategoria wiekowa 17-19 lat

Nagroda:

Igor Stoczek                                                                        nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Kwalifikacja do wystawy:

Magdalena Mąsior                                                               nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Niech żyje Rock n Roll” (Sopot, 14. 11.2019)

IV Kategoria wiekowa:

III miejsce: Olga Pawlusiak                                                 nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

 

  1. III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej (Oświęcim, 31.10.2019)

I miejsce: Anna Walancik, Zuzanna Bratek                                nauczyciel: Janusz Majcherek

 

  1. XXIII Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”  (Oświęcim, 27.11.2019)

Kategoria klas VII-VIII

I miejsce: Stachoń Zofia                                                                  nauczyciel: Anna Chodacka

 

  1. Konkurs plastyczny „Z moich rodzinnych stron – zabytki zapomniane, warte ocalenia” (Wieliczka, grudzień 2019)

 

Kategoria 16–19 lat

II miejsce: Urszula Czebotar

III miejsce: Gabriela Jarosz                                                  nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

  1. Konkurs plastyczny „Boże Narodzenie 2019” (Chełmek, 8.01.2020)

Kategoria wiekowa 5-8 lat

Wyróżnienie:

Małgorzata Kolasa                                                                      nauczyciel: Małgorzata Domżał

Kategoria wiekowa 9-12 lat

Wyróżnienie:

Lena Raczek                                                                                  nauczyciel: Agnieszka Mucha

 

Kwalifikacja do wystawy:

Justyna Kalita, Jan Żydzik, Lidia Baranek, Anita Kowalik, Nina Kowalik, Kamila Drąg, Amelia Drąg, Oliwia Fik                                                                                                       nauczyciel: Agnieszka Mucha

 

Karolina Kuś                                                                       nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Milena Łozińska, Emilia Krawczyk, Martyna Olearczyk, Wiktoria Tomala, Maja Cygan, Hanna Budzowska

nauczyciel: Małgorzata Domżał

 

  1. XXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los”  (Tychy, luty 2020)

Nagrody:

Michalina Kumańska, Aleksandra Rachmajda,

 

Wyróżnienia:

Aleksandra Bzibziak

 

Kwalifikacja do wystawy:

Marta Brzęk, Sara Sereś                                                      nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś