Harmonogram zajęć

Zapraszamy na zajęcia Młodzieżowego Domu Kultury.  – AKTUALIZACJA

Terminy zajęć MDK w roku szkolnym 2019/2020

Lp. NAUCZYCIEL PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. KWARCIAK ALINA  Zajęcia dziennikarskie   

14.30-16.00

SP 9 Oświęcim

Zajęcia historyczne

14.30-16.00

SP 9 Oświęcim

 
2. CHODACKA ANNA Zajęcia teatralne

16.30 – 18.45

SP 8 Oświęcim     kl. IV-VI

   Zajęcia teatralne16.30 – 18.45

SP 8 Oświęcim    od  kl.VII

3.                od DOMŻAŁ MAŁGORZATA Plastyczne formy przestrzenne

17.30 – 19.00

  MDK

Plastyka     

15.55 – 17.25

gr. I       6-8 lat   MDK

Plastyka   

14.00 – 15.30       gr. V

SP Brzezinka  s.4

 

 

Plastyka       

15.55 – 17.25     gr. III

9-11 lat         MDK

 

Plastyka    

17.30 – 19.00

gr. II     6-8 lat    MDK

 

Plastyka      

17.30 – 19.00    gr. IV

9-11 lat          MDK

4. FUDAŁA

JADWIGA

   Gry Logiczne 

15.45 – 17.15   SP 1 Chełmek

   

Zabawy z językiem angielskim

 

17.25 – 18.55

SP 2 Chełmek

Gry Logiczne 

17.30 – 19.00  SP 2 Chełmek

5. GALLARDO-KUŹMA MAGDALENA   Język angielski

gr. średniozaawansowana

15.55-17.25

SP 8 Oświęcim 

Język angielski

gr. początkująca

14.45-15.30

kl. II-III

MDK

 
Język niemiecki

gr. początkująca

17.30-19.00

SP 8 Oświęcim

6. KANTYKA TOMASZ Szachy       

15.30 – 17.00

gr. początkująca

17.15 – 18.45

gr. średniozaawansowana  MDK

    Szachy

16.00 – 18.15

gr. zaawansowana   

MDK

7. KOBIELUSZ AGNIESZKA Ceramika

15.45 – 18.00

MDK

Projektowanie mody

15.45 – 18.00

MDK

 
8.

 

MAJCHEREK

JANUSZ

 

Gra na gitarze   

15.00 – 16.30

gr. III  średniozaawansowana

MDK

 

Gra na gitarze  

15.00 – 16.30

gr. I  początkująca

MDK

Gra na gitarze 

15.00-16.30

gr.  początkująca

PZ 6 Brzeszcze  s.2

Gra na gitarze 

15.00-16.30

gr.  początkująca

SP Włosienica  s.7

 

Gra na gitarze  MDK

15.00 – 16.30

gr. II  początkująca

 

Zespół wokalno-instrumentalny

16.45 – 19.00

MDK

Keyboard    MDK

16.35 – 18.05

Gra na gitarze  

16.45 – 19.00   gr. IV zaawansowana MDK

9. MUCHA AGNIESZKA  Plastyka     

14.30-16.00     s. 20

 SZS nr 1 Chełmek

ul. Chrobrego 9

Plastyka     

14.30-16.00     s.5

 SZS-P nr 2  Chełmek

ul. Brzozowa 7

   
10. PASZKO IZABELA   Zajęcia literackie

MDK

16.00-18.15

od 15 lat

11. SANAK

ANETTA

 

   

Rękodzieło artystyczne

14.30 – 16.00

OSP Rajsko Świetlica Wiejska

ul. Floriana 3

 

  Rękodzieło artystyczne

15.30  – 17.00

SP 8 Oświęcim s. 30

 
 

Plastyka

16.00 – 17.30

OSP Rajsko Świetlica Wiejska

ul. Floriana 3

 

12. SIBIK

KAMILA

 

Gra na gitarze

14.45 – 16.15    PZ 11 Kęty aula

gr. I początkująca

 

Zespół muzyczny

16.30 – 18.50

MDK    

 

Gra na gitarze

16.30 – 18.50  MDK

gr. średniozaawansowana

 

BRAK MIEJSC

Gra na gitarze

15.45 – 17.15  MDK

gr. początkująca

 

Gra na gitarze SZS 1 Chełmek

14.30 – 16.00

gr.  początkująca  s. 6

 

Gra na gitarze SZS 1 Chełmek

16.05 – 17.35

gr.  średniozaawansowana.  s. 6

Gra na gitarze

16.20 – 17.50    PZ 11 Kęty aula

gr. Średniozaawansowana

 

Gra na gitarze

17.20 – 18.50  MDK

gr. początkująca

 

13. SIERANC IZABELA   Pisanie i projektowanie książki

15.00-17.15

PZ 9 Kęty

   
14. STAWICKA ALEKSANDRA

 

Gry logiczne

13.40 – 15.10

SP Brzezinka  s.2

Taniec

13.40 – 15.10

SP 11 Oświęcim  s. 43

Taniec 

15.30 – 17.00

SP 2   Oświęcim

średnia sala gimnastyczna

 

Techniki uczenia się

13.25 – 15.00

PZ 1   ponadgimn. S.44

Taniec

15.30 – 17.00

SP 4 Oświęcim

sala gimnastyczna

Taniec

15.25 – 16.55

SP Brzezinka  s. gimnastyczna

Gry logiczne

15.30 – 17.00

MDK   s.OIM

 

Techniki uczenia się

16.00 – 18,15

Dom Dziecka

Taniec towarzyski

17.30-19.00

Młodzieżowa Piwnica Artystyczna

15. WARDZAŁA-SEREŚ ELŻBIETA

 

Plastyka    

15.30 – 17.00

MDK 

 Warsztaty plastyczne

14.30 –  16.00

ZSZTS  s. 165

ponadgimn.

 

 

 

Rysunek i malarstwo

14.30 – 16.00

ZSZTS  s.165

 

 Grafika artystyczna

17.05 – 18.35

MDK