KREATYWNI’2019 –LAUREACI

 

Zakończył się Powiatowy Przegląd Artystyczny KREATYWNI’2019. W każdym powiatowym zespole szkół komisja konkursowa wyłoniła laureatów, których talenty podziwiać będziemy podczas Gali Kreatywnych 29 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Poniżej przedstawiamy wyniki przeglądu.

 

Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących w Oświęcimiu:

LAUREACI: Michał Momot, Weronika Boińska (muz.), Sebastian Wądrzyk, Gabriela Stachura, Mateusz Dąbroś.

Wyróżnieni zostali: Maria Wojewodzic, Julia Mazur, Julia Martyka, Marta Janas, Igor Stoczek, Weronika Boińska (lit.)

 

Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących MSiT w Oświęcimiu:

LAUREACI: Marcin Jurecki, Weronika Sikora, Emilia Wanat, Adrian Lipski, Kamil Sitek.

Wyróżniony został Jakub Szuster.

 

Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu

LAUREACI: Oskar Pastuszak, Błażej Pabian, Klaudia Olkowicz, Konrad Syc, Maciej Gzela

Wyróżnieni: Mariusz Kciuk, Dominik Kalika, Kamil Faron, Damian Woźniak, Krystian Mikołajek, Emilia Czerwik, Robert Ziemiński.

 

Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu

LAUREACI: Natalia Pasternak, Joanna Jakubek, Martyna Kuźma, Anna Witkowska, Daria Grzesło.

Wyróżnienie: Kamila Pencko.

 

Powiatowy Zespół Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach

LAUREACI: Klaudia Wasilak, Klaudia Rochowiak, Sebastian Munik, Łukasz Cerajewski, Justyna Wilk.

Wyróżnienia: Alicja Korzuń, Monika Drewniak.

 

Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach

LAUREACI: Igor Godlewski, Jakub Smaza, Dorota Klimczak, Julia Szkuta, Monika Krajniewska.

Wyróżnienia: Filip Komajda, Martyna Kubas, Kamila Węgrzyn, Klaudia Węgrzyn, Wiktoria Kozak, Wiktoria Malczyk, Aleksandra Borowczyk.

 

Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Kętach

LAUREACI: Albert Lisicki, Mikołaj Bieleś, Wiktoria Olesiak.

Wyróżnienie: Wiktoria Tutka

 

Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w Kętach

LAUREACI: Kinga Kizner, Krzysztof Babiński, Maya Arche, Justyna Marchewka, Magdalena Matejko

Wyróżnienie: Oriana Piątek.

 

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Oświęcimiu

LAUREACI: Julita Ochman, Łukasz Hutny, Maciej Rusin, Sławomir Bernaś, Adrian Guzorczuk

Wyróżnienia: Kacper Michałowski, Dariusz Donizak, Eugeniusz Nycz, Łukasz Mączka, Tomasz Żak.

 

 

Przegląd finansowany jest przez Powiat Oświęcimski.

Organizatorem przeglądu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

Jurorzy: Elżbieta Wardzała-Sereś, Bogumiła Goryczka, Kamila Sibik, Anna Kądziołka, Janusz Majcherek.

Recenzent prac literackich: Janusz Toczek.

 

ZAPRASZAMY NA GALĘ KREATYWNYCH’2019

 

LAUREACI POWIATOWEGO PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO „KREATYWNI’2019”