GALA KREATYWNYCH’2019

Jak już zapowiadaliśmy, laureaci Powiatowego Przeglądu Artystycznego  „Kreatywni’2019” zaprezentują się na Gali Kreatywnych

w dniu 29 kwietnia o godz. 13.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Prosimy o przygotowanie szkolnej prezentacji (trwającej ok. 5 minut) w wykonaniu laureatów. Mile widziane wsparcie wyróżnionych (np. chórki, akompaniujący, statyści  itp.).  Tłem występów będzie „korytarz szkolny”. Szczegóły podamy na najbliższej próbie.

Pierwsza próba odbędzie się w środę, 17 kwietnia o godz. 12.00 w Piwnicy Artystycznej MDK przy ul.Bema 4 w Oświęcimiu (budynek internatu PZ2).  Wtedy omówimy ramowy scenariusz i  przećwiczymy  wspólną finałową piosenkę. Będzie też czas na próbę sceniczną pod okiem naszych specjalistów  z  dziedziny teatru, muzyki i tańca,  którzy pomogą, wesprą, podpowiedzą…

Próba następna odbędzie się już na scenie OCK w środę, 24 kwietnia o godz. 9.00.
W dniu Gali o godz. 10.00 odbędzie się próba generalna.

Prace wizualne i literackie będą zaprezentowane na wystawie w holu głównym OCK. Prosimy o ich dostarczenie do sekretariatu Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu, przy ul. Olszewskiego 1, w terminie do 15 kwietnia b.r.   Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem jej autora.

GALA KREATYWNYCH’2019