Osiągnięcia wychowanków MDK w Oświęcimiu w roku szkolnym 2018/2019

Osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

 XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Architektura mojego regionu – Andriolli tu był, tak tworzył, inspirował…”    (Otwock, 6.09.2018)

Kategoria wiekowa 17-19 lat

I Nagroda:   Joanna Sroka

nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy Światu Pokój”

(Oświęcim, 21.09.2018)

Kategoria wiekowa 7-10 lat

Nagroda:  Julia Ledwik

nauczyciel: Anetta Sanak

Kategoria wiekowa 11-13 lat

Nagrody:

Marta Brzęk

nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Alicja Mądrala

                                                                                                    nauczyciel: Agnieszka Mucha

Kategoria wiekowa 14-16 lat

Nagrody:

Martyna Jedynowicz, Michalina Kumańska

nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Wyróżnienie udziałem w wystawie: Igor Stoczek     

nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

 

 II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej    (Oświęcim, 30.10.2018)

 

Wyróżnienia:   Zuzanna Bratek, Anna Walancik , Oskar Dębski

nauczyciel: Janusz Majcherek

 

Regionalny Konkurs Plastyczny „Jak unikać uzależnień”  (Wadowice, 5.11.2018)

II miejsce: Kaja Kokoszka

Wyróżnienie: Wiktoria Chylaszek

nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

XVIII  Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Świąteczne i Noworoczne. Hej, Kolęda, Kolęda!”

    (Oświęcim, 08.12.2018)


GRAND PRIX:  Martyna Szewczyk                                 nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Kategoria na papierze:

grupa wiekowa: klasa I-III

Nagrody

Nadia Gawrońska-Mersztein                                                nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Anita Kowalik                                                                                nauczyciel: Agnieszka Mucha

Sylwia Nowak                                                                                       nauczyciel: Anetta Sanak

 

Wyróżnienia

Amelia Drąg, Justyna Kalita                                                           nauczyciel: Agnieszka Mucha

Milena Łozińska, Oliwia Zeman                                          nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

grupa wiekowa: klasa IV-VI

Nagrody

Oliwia Fik                                                                                      nauczyciel: Agnieszka Mucha

Aleksandra Bzibziak, Marta Kocimska                                nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Gabriela Ptak                                                                                         nauczyciel: Anetta Sanak

 

Wyróżnienia

Martyna Mańka                                                                    nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

grupa wiekowa: klasa VII – VIII

Nagrody

Paulina Czarnik, Kaja Karkoszka                                         nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Wyróżnienia

Marta Brzęk, Wiktoria Chylaszek                                        nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Emilia Chwiędacz                                                                                  nauczyciel: Anetta Sanak

Natalia Grygiel                                                                               nauczyciel: Agnieszka Mucha

 

grupa wiekowa:  gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne

Nagrody

Michalina Kumańska, Aleksandra Leszczyńska       nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Wyróżnienia

Igor Stoczek                                                                         nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Kategoria kompozycje przestrzenne:

grupa wiekowa:  klasa IV – VI

Wyróżnienia

Aleksandra Bzibziak                                                           nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Julia Nowak Bożek                                                                     nauczyciel: Małgorzata Domżał

 

grupa wiekowa:  gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne

Nagrody

Karolina Dąbroś                                                                  nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Wyróżnienia

Izabela Chodacka                                                                nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

 

Konkurs plastyczny „Boże Narodzenie 2018”                                   (Chełmek, luty 2019)

 

Nagrody:

Eliza Ortman, Małgorzata Trojanowska                                        nauczyciel: Agnieszka Mucha

 

25. Ogólnopolski Konkurs „NASZA GAZETA”

(Katowice, luty 2019)

II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

nauczyciel Izabela Sieranc

XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los”

                                                                                                                         (Tychy, luty 2019)

Nagroda:

Michalina Kumańska

 

Wyróżnienia:

Aleksandra Gołowieszko, Martyna Szewczyk

 

Kwalifikacja do wystawy:

Martyna Jedynowicz                                                           nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

 

XVIII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży      [ogólnopolskie]     (Oświęcim,21.03.2019)

Nagrody w kategorii C:

Oliwia Wieczorek                                                            nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Wyróżnienia w kategorii D:

Aleksandra Leszczyńska, Gabriela Jarosz                         nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Kwalifikacja do wystawy:

Jan Żydzik, Amelia Drąg, Magdalena Krynicka,                         nauczyciel: Agnieszka Mucha

Lena Karkoszka, Mateusz Chudy, Oliwia Wieczorek       nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Emilia Ścierska, Oliwia Suślik                                                   nauczyciel: Małgorzata Domżał

Sylwia Nowak                                                                                     nauczyciel: Anetta Sanak

 

XXIII Konkurs Plastyczny „Moje marzenia”     (Oświęcim, maj 2019)

Kategoria wiekowa-uczniowie klas I – III
Wyróżnienia 1 stopnia:

Amelia Drąg, Anita Kowalik, Alicja Sidorowicz                          nauczyciel: Agnieszka Mucha

Milena Łozińska                                                                  nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Karolina Kożuch                                                                      nauczyciel: Małgorzata Domżał

 

Wyróżnienia 2 stopnia: Małgorzata Jezierska                     nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Anita Kowalik                                                                               nauczyciel: Agnieszka Mucha

Sylwia Nowak                                                                                      nauczyciel: Anetta Sanak

 

Wyróżnienia 3 stopnia:

Magdalena Krynicka                                                                     nauczyciel: Agnieszka Mucha

Oliwia Zeman                                                                      nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Kornelia Bartyzel                                                                        nauczyciel: Małgorzata Domżał

 

Kategoria wiekowa-uczniowie klas IV – VI

Wyróżnienia 1 stopnia: Alicja Mądrala, Agnieszka Wija              nauczyciel: Agnieszka Mucha

Wyróżnienia 2 stopnia:  Anna Balon, Jan Żydzik                         nauczyciel: Agnieszka Mucha

Wyróżnienia 3 stopnia: Oliwia Fik, Amelia Smołkowicz             nauczyciel: Agnieszka Mucha

Maja Karpicka                                                                                      nauczyciel: Małgorzata Domżał

Kwalifikacja do wystawy
Natalia Radwańska                                                                       nauczyciel: Agnieszka Mucha

Helena Drzyżdżyk                                                              nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Emilia Krawczyk                                                                        nauczyciel: Małgorzata Domżał

 

IX Konkurs Plastyczny „Lubię smoki” (Oświęcim, maj 2019)
Kategoria wiekowa 10-12 lat

Nagrody:

Mikołaj Buliński                                                                            nauczyciel: Agnieszka Mucha

Denis Akseki                                                                              nauczyciel: Małgorzata Domżał

Aleksandra Bzibziak                                                           nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Kategoria wiekowa 13-16 lat

Nagrody: Wiktoria Chylaszek, Aleksandra Gołowieszko, Martyna Jedynowicz, Martyna Szewczyk    nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

Wyróżnienia: Martyna Bartecka, Mateusz Chudy, Aleksandra Leszczyńska

nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Prace przestrzenne:

Nagrody: Emilia Chwiędacz, Gabriela Ptak                                        nauczyciel: Anetta Sanak

Wyróżnienia: Wiktoria Chylaszek                                       nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Kwalifikacja do wystawy
Przemysław Klimek, Patrycja Kuligowska                                   nauczyciel: Agnieszka Mucha

Paulina Czarnik, Aleksandra Brusik, Marta Brzęk, Lena Karkoszka, Kaja Karkoszka, Marta Kocimska nauczyciel: Elżbieta Wardzała-Sereś