WYNIKI

XVIII POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„TRADYCJE ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE. HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA!”

pod patronatem Starosty Oświęcimskiego

 

Jurorzy – Magdalena Prochowska, Paweł Warchoł i Remigiusz Dulko – przyznali nagrody i wyróżnienia następującym twórcom:


GRAND PRIX:  MARTYNA SZEWCZYK  z MDK w Oświęcimiu

 

kategoria: na papierze

 

Nagrody grupa wiekowa:  klasa I – III

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BOGUNIA EMILIA Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach Lucyna Kolasa
2. GAWROŃSKA-MERSZTEIN NADIA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. GROCHAL KALINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
4. KOWALIK ANITA MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
5. ŁATA OLIWIA Dom Kultury w Kętach Beata Merta
6. MIŁOŃ KRZYSZTOF Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
7. NIKIEL MATEUSZ Dom Kultury w Kętach Beata Merta
8. NOWAK NATALIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
9. NOWAK SYLWIA MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
10. SZCZUREK DOMINIK Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Małgorzata Mikosz, Agnieszka Tarabuła

 

 

Wyróżnienia grupa wiekowa:  klasa I – III

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. DRĄG AMELIA MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
2. KALITA JUSTYNA MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
3. LURANC MACIEJ Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Głębowicach
Bożena Wandor
4. ŁATA JULIA Dom Kultury w Kętach Beata Merta
5. ŁOZIŃSKA MILENA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
6. NOWORYTA JULIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
7. WILCZAK NADIA Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w Chełmku Katarzyna Żołdak
8. WÓJTOWICZ JAN Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Małgorzata Mikosz, Agnieszka Tarabuła
9. ZEMAN OLIWIA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

 Nagrody grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BZIBZIAK ALEKSANDRA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. FIK OLIWIA MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
3. GRELOWSKA ANTONINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
4. GRYSZAN MARTYNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
5. KOCIMSKA MARTA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
6. PIÓRO KAROLINA Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Joanna Knurowska
7. PTAK GABRIELA MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
8.        RZEMIŃSKI SZYMON Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
9. STACHURA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
10. TELESIEWICZ MARTYNA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak

 

 Wyróżnienia grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BOGACZ HANNA Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w  Chełmku Agnieszka Mucha
2. JAROSZ ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
3. KLĘCZAR NATALIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
4. MAŃKA MARTYNA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. NYCZ EMILIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach Agata Dziubek
6. OLEKSY TOMASZ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach Bożena Ślezak
7. ROMANEK PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
8. SZEMIOT ALEKSANDRA Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w Chełmku Agnieszka Mucha
9. WIEROŃSKI FABIAN Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak

 


Nagrody grupa wiekowa:  klasa VII – VIII

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. CZARNIK PAULINA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. KARKOSZKA KAJA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. KUŹMA AGNIESZKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
4. SMORĘDA WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
5. ŚLEBARSKI IGOR Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Irena Chrapek-Kurczab

 

 

 Wyróżnienia grupa wiekowa:  klasa VII – VIII

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BRUDNY ANNA Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Joanna Knurowska
2. BRZĘK MARTA Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Joanna Knurowska
3. BRZĘK MARTA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. CHWIĘDACZ EMILIA MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
5. CHYLASZEK WIKTORIA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
6. GRYGIEL NATALIA MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
7. JAREK MARCIN Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Irena Chrapek-Kurczab
8. NIEGEL NATALIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
9. PEST BARTŁOMIEJ Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Irena Chrapek-Kurczab

 

 

Nagrody grupa wiekowa:  gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. GROŃCZAK WERONIKA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. KUMAŃSKA MICHALINA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. LESZCZYŃSKA ALEKSANDRA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. MICHALAK MIŁOSZ ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. SERUGA PATRYCJA Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Agnieszka Mucha

 

 

Wyróżnienia grupa wiekowa:  gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. GWOREK JULIA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. JAROSZ GABRIELA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. MARKIEWICZ PATRYCJA Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Agnieszka Mucha
4. STOCZEK IGOR MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. URZĘDOWSKA JULIA Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Agnieszka Mucha

 

 

 

kategoria: kompozycje przestrzenne

 

 

Nagrody grupa wiekowa:  klasa I – III

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
BAKALARSKA RÓŻA Sołectwo Stawy Grojeckie Agnieszka Kołodziej-Ryś
WĘGRZYNEK KRYSTIAN Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Bulowicach

Anna Zmilczak

 

 Nagrody grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. CHOLEWKA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Joanna Babiuch
2. NECZEK NATALIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
3. ROMIK ALEKSANDRA Dom Kultury w Kętach Beata Merta
4. SYRYŃSKA-GIRO SONIA Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
5. WIECZOREK WIKTORIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł

 

 Wyróżnienia grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BZIZBIZAK ALEKSANDRA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. GABRYŚ KLAUDIA Dom Kultury w Kętach Beata Merta
3. NOWAK BOŻEK JULIA MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
4. NYCZ KORNELIA Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu Bogusław Brzeziński
5. SAŁACIAK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Jakub Wachtarczyk

 


Nagrody grupa wiekowa:  klasa VII – VIII

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. KLĘCZAR AMELIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
2. KLĘCZAR FAUSTYNA MARIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
3. MOZGAŁA JULIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł

 

 Wyróżnienia grupa wiekowa:  klasa VII – VIII

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. HAMERSKA KINGA Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek
2. KOZŁOWSKA MARTYNA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł

 


Nagrody grupa wiekowa:  gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. DĄBROŚ KAROLINA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. DUCZMAL ALICJA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. RADWAN JAN ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. WÓJCIK MATEUSZ ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. ZNALEŹNIAK WERONIKA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Wyróżnienia grupa wiekowa:  gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BLIŹNIK WERONIKA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. CHODACKA IZABELA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. RAMS MILENA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

 

Dodatkowo Komisja postanowiła zakwalifikować do udziału w wystawie pokonkursowej:


kategoria: na papierze

 

grupa wiekowa:  klasa I – III

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. AKSEKI DENIZ MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
2. BABIARCZYK SEBASTIAN Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Głębowicach

Lucyna Kolasa
3. BARTECKA KSENIA MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
4. BIBRZYCKA BARBARA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. BLAROWSKA MILENA Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Głębowicach

Bożena Wandor
6. DRABCZYK MAJA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Małgorzata Mikosz, Agnieszka Tarabuła
7. DUDKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
8. DUSIK PATRYK Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Głębowicach

Lucyna Kolasa
9. FLOREK JONASZ Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
10. GEMBALA JULIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Małgorzata Mikosz, Agnieszka Tarabuła
11. GRABOWSKA NADIA Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
12. GRUN AMELIA Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
13. HERÓD IGA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
14. HOJKA WERONIKA Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
15. KAPITAN MILENA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Małgorzata Mikosz, Agnieszka Tarabuła
16. KOLBER LENA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
17. KRZYŻECKI JEREMIASZ Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Małgorzata Mikosz, Agnieszka Tarabuła
18. KUREK ALEKSANDRA Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Głębowicach

Bożena Wandor
19. MATYASIK SZYMON Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
20. OLEARCZYK ANIELA Dom Kultury w Kętach Beata Merta
21. PALUCH LAURA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
22. PIECHA NIKODEM Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
23. PIESZKO ZOFIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
24. PISAREK KACPER Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
25. PŁONKA HANNA Sołectwo Stawy Grojeckie Agnieszka Kołodziej-Ryś
26. REGIEC BLANKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
27. SATERNUS MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Małgorzata Mikosz, Agnieszka Tarabuła
28. SIKORA JULIA Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Głębowicach

Lucyna Kolasa
29. TARNOWSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
30. TRZASKA PAULINA Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Głębowicach

Lucyna Kolasa
31. WASZKIEWICZ SANDRA Sołectwo Stawy Grojeckie Agnieszka Kołodziej-Ryś
32. WOJTYŁA ALICJA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Małgorzata Mikosz, Agnieszka Tarabuła
33. WÓJTOWICZ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Małgorzata Mikosz, Agnieszka Tarabuła
34. ZAJAS MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
35. ŻYDEK KACPER Szkoła Podstawowa w Brzezince

 

grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. ANTOS ALICJA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
2. BUGAŃSKA EMILIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
3. BULIŃSKI MIŁOSZ MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
4. CHODOROWICZ AMELIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
5. CZERWIK DOMINIKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
6. DRZYMOTA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
7. FREJ MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
8. GROCHAL JAGODA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
9. GRYSZAN MARTYNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
10. HABCZYK EMILIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
11. HAŁATEK PATRYK Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
12. JASKUŁA KINGA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
13. JĘDROCHA MAJA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
14. JURKOWSKI IGOR Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
15. JUSZCZAK EMILIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
16. KACORZYK FRANCISZEK Sołectwo Stawy Grojeckie Agnieszka Kołodziej-Ryś
17. KARKOSZKA LENA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
18. KARNICKA OLIWIA Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek
19. KASPRZYK HELENA Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek
20. KONOPKA JULIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
21. KOS MACIEJ Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
22. KOŚCIELNIAK WITOLD Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
23. KUŚ JESSICA Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Głębowicach

Bożena Ślezak
24. KUŹMA EMILIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys
25. KYSIAK MILENA MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
26. LASATOWICZ PAWEŁ Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys
27. LEŚNIAK WIKTORIA Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Joanna Babiuch
28. MAKOŚ HANNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
29. MATLAK ARTUR Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
30. MICHAŁEK PATRYK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys
31. MOMOT ANTONINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
32. NOWAKIEWICZ NELLY Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
33. OMYŁA GABRIELA Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Agnieszka Mucha
34. PACTWA ROKSANA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
35. PAWELA LENA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
36. POŹNIAK IGA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys
37. RADWAŃSKA NATALIA MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
38. SIEPRAWSKA IGA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
39. SMAJEK KAMILIA Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek
40. SPORYSZ RÓŻA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
41. STANULA JAN Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
42. SZYMAŃSKI MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
43. ŚCIERSKA EMILIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
44. WĄSIK BARBARA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
45. WIKTOR ANNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
46. ZIELIŃSKA WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
47. ŻONDLAK FILIP Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys

 

grupa wiekowa:  klasa VII – VIII

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BIES OLIWIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
2. GAŁUSZKA EMILIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
3. JURCZYK JUSTYNA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys
4. KRYZA MAJA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
5. LEDWIK JULIA MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
6. MAŁYSIAK KAMILA MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
7. MARCHEWKA JAKUB Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys
8. MAYERBERG ANNA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
9. SORDYL HANNA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys
10. WALUSIAK OLIWIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
11. WOJTALA NATALIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys
12. WÓJCIK DARIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak

 

grupa wiekowa:  gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BIBRZYCKA JAGODA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. DĄBROŚ KAROLINA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. GRUSZKIEWICZ HUBERT Szkoła Podstawowa w Zaborzu Marek Michoń
4. KNAPIK IZABELA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys
5. KOKOSZKA KAROLINA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
6. KOKOSZKA KINGA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
7. LEDWOŃ ZUZANNA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
8. LUBIŃSKA ALEKSANDRA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
9. MROZIK PATRYCJA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Osieku

Justyna Kłys

 

 

kategoria: Kompozycje przestrzenne

 

grupa wiekowa:  klasa I – III

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. FLOREK JONASZ Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
2. JASKIERNIA MATEUSZ Szkoła Podstawowa w Grodzisku Bogusia Baluś
3. JASKIERNIA MIŁOSZ Szkoła Podstawowa w Grodzisku Linda Balonek
4. KRAWCZYK EMILIA MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
5. MATYASIK SZYMON Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
6. MATYSZKOWICZ ANNA Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Bulowicach

Anna Zmilczak
7. URBANIK TYMON Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Graboszycach

Barbara Żmudka
8. WIECZOREK OLIWIA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BEDNARCZYK WIKTOR Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
2. BLACHA KAROL Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
3. BZIZBIAK MAGDALENA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. GAŁGAN ADRIAN Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
5. JURKIEWICZ ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
6. KASPEREK KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
7. KLĘCZAR JULIA Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu Bogusław Brzeziński
8. KOZŁOWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Jakub Wachtarczyk
9. ŁUSZCZEK MILENA Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Jakub Wachtarczyk
10. MIKOŁAJEWSKA JULIA Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Jakub Wachtarczyk
11. MIKOŁAJSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
12. MOZGAŁA JAN Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
13. MRÓZ ALICJA Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
14. SOCHA ANETA Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
15. SUDIA MIŁOSZ Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu Bogusław Brzeziński
16. SZYDŁO ANGELIKA Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
17. WĄSIK BARBARA Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozieł
18. WIECZOREK OLIWIA Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
19. WITOS ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
20. WŁODARCZYK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Jakub Wachtarczyk

 

grupa wiekowa:  klasa VII – VIII

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BALONEK ZUZANNA Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Graboszycach

Anna Skawińska
2. KOVACS WIKTORIA Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek

 

grupa wiekowa:  gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne

 

Lp. Nazwisko i imię placówka nauczyciel
1. BARTECKA MARTYNA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. CZEBOTAR URSZULA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. GANCARCZYK MAGDALENA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. GOŁOWIESZKO ALEKSANDRA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. JAROSZ GABRIELA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
6. JEDYNOWICZ MARTYNA MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
7. LURANC GABRIELA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
8. ŁYSOŃ MARCIN ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
9. MATUSZYK NATALIA Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Graboszycach

Anna Skawińska
10. NAWROCKA IZABELA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
11. STACHURA SANDRA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
12. WIECHEĆ SONIA ZSZTS  w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu na wernisaż wystawy w dniu 8 stycznia o godz. 16.00

w  Parafii św. Maksymiliana w Oświęcimiu, w sali św. Józefa  (wejście od ul. Tysiąclecia).

Podczas uroczystości laureatom zostaną wręczone nagrody.

WYNIKI XVIII POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „TRADYCJE ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE. HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA!”