Indywidualne Mistrzostwa w szachach dla uczniów szkół powiatu oświęcimskiego

GRUPA A  rocznik 2005 i młodsi (do lat 13)

 

L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Placówka GRUPA
1. KUCHARSKI JAKUB 2010 MDK w Oświęcimiu C10
2. KANTYKA KACPER 2007 MDK w Oświęcimiu C13
3. JUSZCZYK ALEKSANDER 2007 MDK w Oświęcimiu
4. MOMOT GABRIELA 2008 SP nr 1 w Przeciszowie D10
5. RAPKA HUBERT 2008 SP nr 1 w Przeciszowie C10
6. STACHURA MIRELA 2008 SP nr 1 w Przeciszowie D10
7. KASPROWSKI JAKUB 2006 SP nr 2 w Osieku C13
8. MLECZKO KRYSTIAN 2006 SP nr 2 w Osieku C13
9. KLĘCZAR NATALIA 2006 SP nr 8 w Oświęcimiu C13
10. KLIMAS RYSZARD SP nr 8 w Oświęcimiu C10
11. PALUCH BENEDYKT 2008 SP nr 8 w Oświęcimiu C10
12. TURZA JAKUB SP nr 8 w Oświęcimiu C13
13. CZERWIENKA MARTA 2006 SP nr 9 w Oświęcimiu D13
14. KOCIMSKA MARTA 2006 SP nr 9 w Oświęcimiu D13
15. BIBRZYCKA ANNA 2007 SP nr 9 w Oświęcimiu D13
16. HOMA HUBERT 2007 SP nr 9 w Oświęcimiu C13
17. KLĘCZAR WERONIKA 2007 SP nr 9 w Oświęcimiu D13
18. KOPEĆ WERONIKA 2007 SP nr 9 w Oświęcimiu D13
19. KOTYLA ALEKSANDER 2007 SP nr 9 w Oświęcimiu C13
20. LACH MIKOŁAJ 2007 SP nr 9 w Oświęcimiu C13
21. RYCZKO MAKSYMILIAN 2007 SP nr 9 w Oświęcimiu C13
22. SKWARCZYŃSKI IGOR 2007 SP nr 9 w Oświęcimiu C13
23. WĘDZINA WOJCIECH 2007 SP nr 9 w Oświęcimiu C13
24. ZAJĄC PATRYCJA 2008 SP nr 9 w Oświęcimiu D10
25. DZIEDZIC BARTOSZ 2005 SP w Bielanach C13
26. CZERW JAN 2007 SZS w Gorzowie C13
27. DYBAŁ PIOTR 2007 SZS w Gorzowie C13
28. RYBAK KAMIL 2007 SZS w Gorzowie C13
29. PŁYWACZ PATRYK 2007 ZSP  w Skidziniu C13
30. CZUWAJ MICHAŁ 2005 ZS-P nr 6 w Jawiszowicach C13
31. GARA IGOR 2005 ZS-P nr 6 w Jawiszowicach C13
32. NAGLIK KACPER 2005 ZS-P nr 6 w Jawiszowicach C13
33. OLMA JAKUB 2005 ZS-P nr 6 w Jawiszowicach C13
34. SZOSTEK SZYMON 2005 ZS-P nr 6 w Jawiszowicach C13
35. GÓRKA NATALIA 2010 ZS-P nr 6 w Jawiszowicach D10
36. PŁOTNICKI MATEUSZ 2010 ZS-P nr 6 w Jawiszowicach C10
37. KANTYKA JAKUB 2010 SP nr 2 w Oświęcimiu C10
38. BIBRZYCKA BARBARA 2010 SP nr 2 w Oświęcimiu D10
39. WIKTOR MĄDRALA 2008 SZSiP nr 2 w Chełmku C10
40. OLIWIER WÓJTOWICZ 2007 SZSiP nr 2 w Chełmku C13
41. OSKAR MAZGAJ 2006 SZSiP nr 2 w Chełmku C13
42. JAKUB JEWAK 2005 SZSiP nr 2 w Chełmku C13

GRUPA B  rocznik 1999 i młodsi (do lat 20)

  1. Figura Damian ur. 2001
  2.  Skowron Dawid ur. 2001
  3.  Domagała Kacper ur. 2001
  4.  Michalik Michał ur. 1999
  5.  Wąsik Paweł ur.1999
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Placówka GRUPA
1. KACZOR RAFAŁ 1998 MDK w Oświęcimiu C20
2. HARDEK KRZYSZTOF 1999 MDK w Oświęcimiu C20
3. DAMIAN FIFURA 2001 PCKTiB C20
4. DAWID SKOWRON 2001 PCKTiB C20
5. KACPER DOMAGAŁA 2001 PCKTiB C20
6. MICHAŁ MICHALIK 1999 PCKTiB C20
7. PAWEŁ WĄSIK 1999 PCKTiB C20
8. BIES AGNIESZKA 2001 PZ nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu D20
9. HUCZEK KLAUDIA 1999 PZ nr 4 SE-G w Oświęcimiu D20
10. MAJKOWSKI KONRAD 1999 PZ nr 4 SE-G w Oświęcimiu C20
11. MADEJA PATRYK 2004 SP9 Oświęcim C16
12. RZEMIŃSKI BARTŁOMIEJ 2004 SP9 Oświęcim C16
13. MACIĄGA DOMINIK 2003 SP w Bielanach C16
14. BARANOWSKI MICHAŁ 2002 SP w Zaborzu C16
15. WĘDRZYK SEBASTIAN 2002 SP w Zaborzu C16
16. GUTOWSKA JULIA 2004 SP w Zaborzu D16
17. BOBA JAGODA 2002 SP2 Oświęcim D16
18. BOROWCZYK DAMIAN 2002 SP2 Oświęcim C16
19. CZEKAJ SZYMON 2002 SP2 Oświęcim C16
20. JAROSZ KONRAD 2002 SP2 Oświęcim C16
21. KINALSKI RAFAŁ 2002 SP2 Oświęcim C16
22. MUSIAŁ TOMASZ 2003 SP2 Oświęcim C16
23. PIÓRO PASCAL 2003 SP2 Oświęcim C16
24. PILCH MAGDALENA 2004 SP2 Oświęcim D16
25. DASZKIEWICZ MACIEJ 2004 SP2 Oświęcim C16
26. ŁAWNICZAK KAMIL 2004 SP2 Oświęcim C16
27. ŚRENIAWSKI KACPER 2004 SP2 Oświęcim C16
28. SAJDAK BARTŁOMIEJ 2004 ZS-P nr 6 w Jawiszowicach C16

Symultana – lista zgłoszonych

 

L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria szachowa
1. BIENIEK BARTOSZ 2000 Brak
2. CZYŻ EUGENIUSZ 1941 3
3. DASZKIEWICZ MACIEJ 2004 Brak
4. DUBAJ JULIA 2003 4
5. JUSZCZYK ALEKSANDER
6. KACZOR RAFAŁ 1998 Brak
7. KANTYKA JAKUB 2010
8. KANTYKA KACPER 2007
9. KLĘCZAR NATALIA 2006 Brak
10. KLIMAS RYSZARD 2008
11. MUSIAŁ TOMASZ 2003 K
12. PALUCH BANEDYKT 2008
13. PATYNA DAMIAN 1996 Brak
14. PAWŁOWSKI MARIUSZ 1993 Brak
15. PŁYWACZ PATRYK 2007
16. CZEKAJ SZYMON 2002
17. BOROWCZYK DAMIAN 2002
18. ŁAWNICZAK KAMIL 2004
19. KUCHARSKI JAKUB 2010
20. KUCHARSKI PAWEŁ

 

Indywidualne Mistrzostwa w szachach – LISTA STARTOWA