Nasi młodzi muzycy awansowali do finału XXXI Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski’2018”, który odbędzie się 18 maja 2018 r. w Dobczycach. W Młodzieżowym Domu Kultury pracują pod opieką pani Kamili Sibik.

Grupa występuje w składzie: Katarzyna Kolasa – wokal, Kacper Ledwoń – gitara prowadząca, Maciej Adamus – gitara rytmiczna, Michał Wiśniewski – bas, Wojciech Kościelniak – perkusja. WALK doskonali swój poziom artystyczny i coraz częściej pojawia się na okolicznych scenach, zapraszany przez organizatorów ważnych imprez. Zaprezentowali się m. in. podczas spotkania pani wicepremier Rządu RP Beaty Szydło i posła na Sejm RP Zbigniewa Biernata z samorządowcami naszego powiatu, na uroczystości XXXVII rocznicy Strajku Generalnego na Podbeskidziu w Bielskim Centrum Kultury, na Powiatowych Targach Edukacyjnych, podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy… A wkrótce wystąpią na Juwenaliach Oświęcimskich.

Ubiegłoroczni laureaci V Konkursu Piosenek Jacka Kaczmarskiego oraz Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej walczą teraz o laury wojewódzkie. Życzymy zwycięstwa 🙂

Zespół WALK awansował do finału „Talentów Małopolski 2018”