Kreatywni’2018 – pierwsi laureaci

Już po raz trzeci przeprowadzany jest Powiatowy Przegląd Artystyczny „KREATYWNI”, którego organizatorami są: Młodzieżowy Dom Kultury i Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu.

Za nami pierwsze zmagania. Młodych artystów  ocenia komisja konkursowa, którą tworzą Państwo:  Bogumiła Goryczka, Elżbieta Wardzała-Sereś, Kamila Sibik i Marek Flisowski. Recenzentem prac literackich jest pan Janusz Toczek.

W swoich wypowiedziach jurorzy zauważają bardzo wysoki poziom prezentacji, co sprawia, że wybór laureatów jest utrudniony.

Wyniki przeglądu  w PZ nr 1 w Oświęcimiu:

Laureaci: Paulina Zając, Julia Martyka, Anna Bargiel, Marta Janas, Katarzyna Nowak.
Wyróżnieni:  Michał Momot, Vittoria Condorelli, Patrycja Sroka, Florentyna Matejko, Jakub Kamyk, Kamila Godula, Zuzanna Jonkisz, Gabriela Stachura.

Wyniki przeglądu  w PCKTiB w Oświęcimiu:

Laureaci: Dominik Gajek, Michał Wiśniewski, Kamil Faron, Jakub Szary, Kinga Nowak.
Wyróżnieni:  Dominika Siatka, Konrad Syc, Krzysztof Marczyński, Błażej Pabian, Kacper Piwowarczyk, Damian Woźniak, Krystian Mikołajek.

Skrót wydarzeń z pierwszego dnia:

Kreatywni 2018 – pierwsze przesłuchania

Video-relacje z przeglądu w poszczególnych szkołach:

Młodzieżowy Dom Kultury
w Oświęcimiu