Przedstawiamy osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu w roku szkolnym 2017/2018:

 

 

 

Imię i nazwisko laureata: Rodzaj wyróżnienia: Nauczyciel prowadzący:
 
XVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy Światu Pokój”  (Oświęcim, 21.09.2017)
Mateusz Rybak Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
Justyna Kukla Wyróżnienie udziałem w wystawie
Katarzyna Adamus Wyróżnienie udziałem w wystawie
Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej (Oświęcim, 18.10.2017)
 zespół WALK I miejsce  Kamila Sibik
Regionalny konkurs plastyczny „Uzależnienia niszczą marzenia”  (Wadowice, 6.11.2017)
Kategoria klas V
Amelia Pawełczyk Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
Helena Kasprzyk Wyróżnienie
Kategoria klas II gimnazjum
Martyna Jedynowicz Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
Otwarte Mistrzostwa Gilowic o Puchar Gilowic dla dzieci do lat 12 (Gilowice, 12.11.2017)
Natalia Klęczar IV miejsce   Tomasz Kantyka
Oskar Pietyra VI miejsce
Kacper Łucka VIII miejsce
Paweł Szkodny IX miejsce:
Mikołaj Tobiczyk XI miejsce
Patryk Pływacz XIV miejsce
Jakub Kantyka XV miejsce
Aleksander Juszczyk XVIII miejsce
Kacper Kantyka  XX miejsce
Antoni Bliźniak XVII miejsce
Konkurs Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej „W żółtych płomieniach liści”
(Brzeszcze, 22.11.2017)
 Kategoria soliści
 Sonia Nowak  Wyróżnienie Janusz Majcherek
 Oskar Dębski  Wyróżnienie wśród akompaniatorów
 Konkurs plastyczny „Boże Narodzenie”  (Chełmek, grudzień 2017)
 Victor Chmurski  Wyróżnienie Agnieszka Mucha
XVII  Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Świąteczne i Noworoczne.
Hej, Kolęda, Kolęda!” 
(Oświęcim, 08.12.2017)
Kategoria na papierze:
grupa wiekowa: klasa 0-III
Natalia Gabryś Nagroda Kinga Pawlik
Sonia Syrińska-Giro Nagroda Małgorzata Domżał
Agnieszka Wija Nagroda Agnieszka Mucha
Nadia Gawrońska-Mersztein Wyróżnienie Kinga Pawlik
 grupa wiekowa: klasa IV-VI
 Mikołaj Buliński Nagroda Agnieszka Mucha
 Milena Kysiak Nagroda
 Amelia Doległo Wyróżnienie Agnieszka Mucha
 Karolina Korczyk Wyróżnienie Anetta Sanak
 Michał Rybak  Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
 grupa wiekowa: od klasy VII
Wiktoria Chylaszek Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
Vitoria Condorelli Nagroda
Aleksandra Gołowieszko Nagroda
Mateusz Rybak Nagroda
Lidia Jastrzębiowska Nagroda Anetta Sanak
Katarzyna Adamus Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
Magdalena Krieger Wyróżnienie
Kategoria kompozycje przestrzenne:
grupa wiekowa: klasa 0-III
Wiktoria Leśniak Nagroda Małgorzata Domżał
Antoni Mitoraj Nagroda
Liliana Kęska Wyróżnienie
Agata Skwarczyńska Wyróżnienie
Matylda Kwadrans  Wyróżnienie Kinga Pawlik
 grupa wiekowa: klasa IV-VI
Emilia Ścierska Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Magdalena Tarasek Wyróżnienie
 XVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie Tradycja i Współczesność”
(Trzebinia, 15.12.2017)
Kategoria wiekowa 7-9 lat
Magdalena Kornaś  Nagroda Agnieszka Mucha
Kategoria wiekowa 10-12 lat
Alicja Mądrala Nagroda Agnieszka Mucha
XX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” (Tychy, luty 2018)
Vittoria Condorelli Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
Michał Rybak Wyróżnienie
Martyna Jedynowicz Kwalifikacja do wystawy
Michalina Kumańska Kwalifikacja do wystawy
Mateusz Rybak Kwalifikacja do wystawy
IX Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka
pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem” (Turek, 3 marca 2018)
Aleksandra Brusik III Nagroda, Kategoria 13-17 lat Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Wszystkim osobom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Osiągnięcia wychowanków MDK w Oświęcimiu w roku szkolnym 2017/2018