Przedstawiamy wyniki XVII POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „TRADYCJE ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE. HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA!” Komisja konkursowa w składzie: Magdalena Prochowska, Paweł Warchoł, Remigiusz Dulko przyznała nagrody i wyróżnienia następującym twórcom:

kategoria: na papierze

Nagrody grupa wiekowa:  klasa 0 – III

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. ADAMUS PAULINA II Szkoła Podstawowa w Rajsku Regina Ilich
2. GABRYŚ NATALIA III MDK w Oświęcimiu Kinga Pawlik
3. KRUPA ALICJA II Dom Kultury w Kętach Beata Merta
4. NOWAK SYLWIA II Szkoła Podstawowa w Rajsku Regina Ilich
5. PAWLUSIAK MACIEJ II Szkoła Podstawowa w Rajsku Regina Ilich
6. PELC PATRYK II Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Renata Rachmajda
7. SYRIŃSKA-GIRO SONIA III MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
8. TREPIAK OLIWIER I Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
9. WIJA AGNIESZKA III MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha

 

Wyróżnienia grupa wiekowa:  klasa 0 – III

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. ADAMSKA POLA 6 lat Dom Kultury w Kętach Beata Merta
2. GAWROŃSKA-MERSZTEIN NADIA I MDK w Oświęcimiu Kinga Pawlik
3. DZIAŁACH MAGDA I Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Beata Dudek
4. GEMBALA ALEKSANDRA III Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Renata Rachmajda
5. JARNOT MIŁOSZ III Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu Małgorzata Dziubek
6. ŁUSZCZKIEWICZ NATALIA I Szkoła Podstawowa w Rajsku Małgorzata Rolewska
7. MYSIAKOWSKI KRZYSZTOF III OKSiR Gminy Oświęcim Barbara Kuźniar-Cudzich
8. ROZMUS FILIP I Szkoła Podstawowa w Rajsku Małgorzata Rolewska
9. WARZECHA BARTOSZ I Szkoła Podstawowa w Rajsku Małgorzata Rolewska
10. ŻYDEK KACPER II Szkoła Podstawowa w Brzezince

 

Nagrody grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1.        ANDRZEJCZAK EMILIA IV Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Przecieszynie

Katarzyna Mreżar
2. BARTUŚ JAKUB VI SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
3. BERNACIK DAWID V Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
4. BULIŃSKI MIKOŁAJ IV MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
5. GODEK WOJCIECH IV Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
6. KIPIAS WIKTORIA VI Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Harmężach

Barbara Kuźniar-Cudzich
7. KYSIAK MILENA IV MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
8. OPACH MICHAŁ VI Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
9. WÓJCIK WIKTORIA VI Sołectwo Stawy Grojeckie Agnieszka Kołodziej-Ryś
10. ZAGÓRSKA GABRIELA VI Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Harmężach

Barbara Kuźniar-Cudzich

 

Wyróżnienia grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. CINAL ANETA IV Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Głębowicach

Małgorzata Lichańska
2. DOLEGŁO AMELIA IV MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
3. GODEK BARTŁOMIEJ VI SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
4. GRANAT MIŁOSZ V SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
5. KACZMARCZYK HUBERT IV Szkoła Podstawowa w Zaborzu Barbara Kuźniar-Cudzich
6. KORCZYK KAROLINA IV MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
7. PACYGA MARIUSZ IV Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek
8. PIÓRO KAROLINA V Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Joanna Knurowska
9. RYBAK MICHAŁ VI MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
10. TURZA JAKUB V Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
11. WOJAS KLAUDIA IV Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak

 

Nagrody grupa wiekowa:  od klasy VII

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. CHYLASZEK WIKTORIA VII MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. CONDORELLI VITORIA liceum MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. GOŁOWIESZKO ALEKSANDRA gimn MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. JASTRZĘBIOWSKA LIDIA VII MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
5. MATYSZKOWICZ MARTYNA gimn Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach Beata Merta
6. ROMAN ANGELIKA VII Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

w Przecieszynie

Katarzyna Mreżar
7. RYBAK MATEUSZ gimn MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
8. WĄSIK JULIA gimn PZ 2 SOMSiT Jolanta Brandys

 

Wyróżnienia grupa wiekowa:  od klasy VII

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. ADAMUS KATARZYNA liceum MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
2. DĄBROŚ KAROLINA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. JAKUBIK JOANNA liceum PZ nr 4 SE-G w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. JAROSZ GABRIELA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. KRIEGER MAGDA techn MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
6. MATYJA MILENA gimn Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
7. ZALEWSKI SEBASTIAN gimn PZ 2 SOMSiT Jolanta Brandys

 

 

kategoria: kompozycje przestrzenne

 

Nagrody grupa wiekowa:  klasa 0 – III

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
BRYŁA PAULINA III Szkoła Podstawowa we Włosienicy Joanna Rolewska
JANIK JOANNA III OKSiR Gminy Oświęcim Barbara Kuźniar-Cudzich
LEŚNIAK WIKTORIA II MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
MATYASIK SZYMON I Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
MITORAJ ANTONI 6 lat MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
MYSIAKOWSKI KRZYSZTOF III Szkoła Podstawowa w Rajsku Monika Basak
NIEMIEC JOANNA III Dom Kultury w Kętach Beata Merta
ZIMNOL EMILIA III Szkoła Podstawowa w Rajsku Monika Basak

 

Wyróżnienia grupa wiekowa:  klasa 0 – III

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. FLOREK JONASZ I Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
2. KĘSKA LILIANA III MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
3. KWADRANS MATYLDA III MDK w Oświęcimiu Kinga Pawlik
4. PAWEŁCZYK FILIP II Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Agata Juszyńska
5. PISAREK KACPER I Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
6. PROKOP ALEKSANDER I Szkoła Podstawowa w Babicach Liliana Pacocha
7. SKWARCZYŃSKA AGATA I MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
8.           s WILCZAK NADIA I Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak

 

Nagrody grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. BŁAŻOWSKA MARIA V Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie Małgorzata Matyja
2. CAŁUS MICHAŁ V Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
3. CHOLEWKA NATALIA IV Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Joanna Babiuch
4. HAMERSKA KINGA VI Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek
5. MOSUR ERNEST VI Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozioł
6. SKAWIŃSKA ADRIANNA IV Szkoła Podstawowa w Graboszycach Anna Skawińska
7. STACHURA ALEKSANDRA IV Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
8. WŁODARCZYK ALEKSANDRA V Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
9. ŻAK OLIWIA V Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Danuta Kazimierczak

 

Wyróżnienia grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. PISKOREK ANNA IV Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Danuta Kazimierczak
2. RYBARSKI OSKAR IV Szkoła Podstawowa w Graboszycach Anna Skawińska
3. SAŁACIAK ALEKSANDRA IV Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
4. STACHURA MAGDALENA V Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
5. ŚCIERSKA EMILIA IV MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
6. ŚWIERGOSZ AMELIA IV Szkoła Podstawowa w Graboszycach Anna Skawińska
7. TARASEK MAGDALENA V MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
8. WANDOR PATRYK VI Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozioł
9.           s WOŹNIAK MARIA IV Szkoła Podstawowa w Graboszycach Anna Skawińska

 

Nagrody grupa wiekowa:  od klasy VII

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
BARTECKA MARTYNA gimn Praca prywatna
BIBRZYCKA JAGODA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
DĄBROŚ KAROLINA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
GANCARCZYK SARA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
GROŃCZAK WERONIKA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
KANTOR AMELIA gimn. ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
KLĘCZAR FAUSTYNA VII Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozioł
KRUK SANDRA gimn Szkoła Podstawowa w Zaborzu Marek Michoń
MICHAŁEK ZUZANNA VII Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
MITORAJ NICOLA VII Szkoła Podstawowa nr 2 w Osieku Ewa Kozioł
MOMOT MARCIN gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
RAMS MILENA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
WÓJCIK KATARZYNA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Wyróżnienia grupa wiekowa:  od klasy VII

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. BARTECKA JULIA liceum PZ nr 1 SO w Oświęcimiu Andrzej Kojdecki
2. BLIŹNIK WERONIKA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. BOBA ZUZANNA liceum ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. CZERWIENKA MARIA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. FILIP MAŁGORZATA gimn. Praca prywatna
6. GRUBKA MAKSYMILIAN liceum ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
7. HURNIK JULIA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
8. KOKOSZKA KAROLINA  gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
9. KOKOSZKA KINGA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
10. KORCZYK KORNELIA VII Szkoła Podstawowa w Rajsku Anna Maciąga
11. KWIOTEK NATALIA gimn. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach Beata Merta
12. MOZGAŁA KACPER gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś

 

Dodatkowo Komisja postanowiła zakwalifikować do udziału w wystawie pokonkursowej

prace w kategorii: na papierze oraz prace w kategorii: kompozycje przestrzenne.

 

kategoria: na papierze

 


grupa wiekowa:  klasa 0 – III

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. BATKO MILENA III Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Agnieszka Tarabuła, Małgorzata Mikosz
2. BUDZOWSKA HANNA I Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Beata Dudek
3. CHWIERUT DAWID II OKSiR Gminy Oświęcim Barbara Kuźniar-Cudzich
4. CZŁOWIEK NIKOLA I Szkoła Podstawowa w Rajsku Małgorzata Rolewska
5. FRĄC EMILIA III MDK w Oświęcimiu Kinga Pawlik
6. FRĄC KAROLINA III MDK w Oświęcimiu Kinga Pawlik
7. GABRYŚ BARTŁOMIEJ III Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Agnieszka Tarabuła, Małgorzata Mikosz
8. HERÓD IGA I Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
9. KUCHARCZYK SZYMON III Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Agnieszka Tarabuła, Małgorzata Mikosz
10. OMYŁA MACIEJ II Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Agata Juszyńska
11. SZCZELINA NADIA III MDK w Oświęcimiu Kinga Pawlik
12. SZUMCZYK KALINA Praca prywatna
13. TARCZYŃSKA ANNA III Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Danuta Kazimierczak
14. TARNOWSKI MICHAŁ I Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
15. ZALEWSKA OLIWIA I Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu Jolanta Brandys

 

grupa wiekowa:  klasa IV – VI

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. CIĄGAŁA NADIA IV Zespół Szkolno-Przedszkolny w Harmężach Barbara Kuźniar-Cudzich
2. DROŹDZIK TOMASZ IV SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
3. FIK OLIWIA IV MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
4. FUCZEK AMANDA VI Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
5. KLĘCZAR NATALIA V Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
6. KNAPIK MAJA IV Szkoła Podstawowa nr 9 w Oświęcimiu Joanna Knurowska
7. KOCIMSKA MARTA V MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
8. KOKOSZKA MARTYNA IV MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
9. KUBICZEK JULIA IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętach Agnieszka Łatanik
10. MATYJASIK AMELIA IV Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Głębowicach

Małgorzata Lichańska
11. MICHAŁOWSKI KACPER IV SOSW w Oświęcimiu Beata Kiszczak
12. PRZESÓR KAMILA IV Szkoła Podstawowa w Rajsku Barbara Kuźniar-Cudzich
13. STANCLIK MARTYNA IV MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
14. WRZALIK SELENA VI Szkoła Podstawowa nr 8 w Oświęcimiu Anetta Sanak
15. ZIELIŃSKI IGOR IV Szkoła Podstawowa nr 5 w Oświęcimiu Barbara Żydek

 

grupa wiekowa:  od klasy VII

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. BRĄCZEK KACPER gimn PZ 2 SOMSiT Jolanta Brandys
2. CZEBOTAR URSZULA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. DANIKIEWICZ DAWID gimn PZ 2 SOMSiT Jolanta Brandys
4. GUJA JULIA VII Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
5. KARAŚ PIOTR gimn Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
6. KOWALIK ZOFIA VII Szkoła Podstawowa nr 1 w Oświęcimiu Bogusław Brzeziński
7. KUKLA  JUSTYNA liceum MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
8. KUMAŃSKA MICHALINA gimn MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
9. KWACZAŁA SEBASTIAN VII MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
10. NĘDZA MIŁOSZ gimn Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
11. OSTROWSKA JULIA gimn MDK w Oświęcimiu Agnieszka Mucha
12. PALA MIKOŁAJ gimn PZ 2 SOMSiT Jolanta Brandys
13. PTASZYŃSKA WERONIKA gimn PZ 2 SOMSiT Jolanta Brandys
14. SZEWCZYK MARTYNA gimn MDK w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
15. ŻAK AMELIA gimn PZ 2 SOMSiT Jolanta Brandys

 

kategoria: Kompozycje przestrzenne

 

grupa wiekowa:  klasa 0 – III

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. BARTECKA KSENIA 7 lat Praca prywatna
2. BISAKOWSKA WIKTORIA III Szkoła Podstawowa w Babicach Katarzyna Matusz
3. BOBA MAGDALENA III Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej Katarzyna Filip,

Beata Borowczyk

4. CHMIEL TOBIASZ I Szkoła Podstawowa w Babicach Liliana Pacocha
5. CHOWANIEC WERONIKA III Szkoła Podstawowa w Babicach Katarzyna Matusz
6. DĄBEK OLIWIA I Szkoła Podstawowa w Babicach Liliana Pacocha
7. DĄBROWSKI MIKOŁAJ III Szkoła Podstawowa w Babicach Urszula Pieczonka
8. DZIDA MAKSYMILIAN III Szkoła Podstawowa w Babicach Urszula Pieczonka
9. GRABOWSKA ALEKSANDRA II MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
10. GRABSKA NATALIA II Dom Kultury w Kętach Beata Merta
11. GRUN AMELIA I Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
12. JANIGA MIŁOSZ II MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
13. JANIK ALICJA I OKSiR Gminy Oświęcim Barbara Kuźniar-Cudzich
14. JANIK ALICJA II Szkoła Podstawowa w Rajsku Regina Ilich
15. JASIŃSKA OLIWIA III Szkoła Podstawowa w Rajsku Monika Basak
16. KRAWCZYK JAKUB III Szkoła Podstawowa w Rajsku Monika Basak
17. KUCZEK ANDRZEJ III Szkoła Podstawowa w Babicach Katarzyna Matusz
18. KWIATKOWSKA POLA I MDK w Oświęcimiu Małgorzata Domżał
19. ŁYDUCH KLAUDIA I Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
20. MACA MILENA I Samorządowy Zespół Szkół nr 1

w Chełmku

Katarzyna Żołdak
21. MAGDZIARZ DOMINIK I Szkoła Podstawowa w Babicach Liliana Pacocha
22. PŁONKA JULIA III Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej Katarzyna Filip,

Beata Borowczyk

23. PUCHAŁKA OLIWIER III Szkoła Podstawowa w Babicach Anna Kaszyca
24. RAJ ZOFIA III Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej Katarzyna Filip,

Beata Borowczyk

25. RAMENDA ROKSANA I Dom Kultury w Kętach Beata Merta
26. SKOCZYŃSKI EMILIAN III Szkoła Podstawowa w Babicach
27. SOPALA EMILIA III Szkoła Podstawowa w Babicach Urszula Pieczonka
28. STANCLIK MAJA III Szkoła Podstawowa w Rajsku Monika Basak
29. STANEK DAWID III Szkoła Podstawowa w Babicach Anna Kaszyca
30. TURSKI KRYSTIAN III Szkoła Podstawowa w Babicach Katarzyna Matusz
31. WALUS GABRIELA III Szkoła Podstawowa w Rajsku Monika Basak
32. ZARĘBA HANNA 6 lat Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego w Nowej Wsi Paulina Gabryś
33. ZBUCKI NIKODEM III Szkoła Podstawowa w Babicach Urszula Pieczonka
34. ZWOLIŃSKI IGOR I Szkoła Podstawowa w Babicach Liliana Pacocha
35. ŻAK DOMINIKA I Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Grażyna Śliwa

 

grupa wiekowa:  klasa VI – VI

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. BABIŃSKA PAULINA IV Szkoła Podstawowa w Graboszycach Anna Skawińska
2. BOGACZ HANNA V Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Danuta Kazimierczak
3. BZIBZIAK ALEKSANDRA IV MDK w Oświęcimiu Kinga Pawlik
4. CHLEBOWSKI KRZOSZTOF IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej Katarzyna Filip,

Beata Borowczyk

5. DREWNIAK AMELIA IV Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Danuta Kazimierczak
6. FIGURA MARTYNA IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Polance Wielkiej Katarzyna Filip,

Beata Borowczyk

7. GRUBKA IZABELLA IV Szkoła Podstawowa w Graboszycach Anna Skawińska
8. KLIMCZYK DOROTA VI Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
9. KORCZYK KAROLINA IV Szkoła Podstawowa w Rajsku Anna Maciąga
10. LEDWIK MILENA IV MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
11. LEŚNIAK NIKOLA IV Szkoła Podstawowa w Graboszycach Anna Skawińska
12. MAŃKA MARTYNA V MDK w Oświęcimiu Kinga Pawlik
13. PACUT NATALIA IV Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Danuta Kazimierczak
14. ROMANEK PIOTR V Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

w Brzeszczach

Danuta Kazimierczak
15. SZKODNY NATALIA V Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu Beata Baran
16. SZYSZKA MONIKA Szkoła Podstawowa Fundacji „Elementarz” w Zasolu Danuta Kazimierczak

 

grupa wiekowa:  od klasy VII

 

Lp. Nazwisko i imię klasa placówka nauczyciel
1. CHOJNACKA MAJA VII MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
2. GORAUS ZOFIA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
3. JAROSZ GABRIELA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
4. KLESZCZ SZYMON techn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
5. LEDWIK JULIA VII MDK w Oświęcimiu Anetta Sanak
6. MICHALAK MIŁOSZ gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
7. MICHAŁEK MIŁOSZ VII Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
8. NOWORYTA JULIA VII Szkoła Podstawowa w Rajsku Anna Maciąga
9. PIÓRO KAJA VII Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu Jolanta Brandys
10. POŁEĆ OLIVIER gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
11. PRZEWORSKA ZOFIA gimn Szkoła Podstawowa w Przeciszowie Małgorzata Matyja
12. RAMS MILENA gimn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
13. URBAN JADWIGA techn ZSZTS w Oświęcimiu Elżbieta Wardzała-Sereś
14. WĄDRZYK SEBASTIAN gimn Szkoła Podstawowa w Zaborzu Marek Michoń

 

 

NAGRODA  SPECJALNA  Dyrektora MDK: Szymon Kleszcz z ZSZTS w Oświęcimiu

 

Wyniki XVII POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „TRADYCJE ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE. HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA!”