W dniu 04.12.2017 r.  Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu przeprowadził  Eliminacje Rejonowe XXI Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej dla uczniów szkół podstawowych.

W kategorii klas I – III Jury w składzie: mgr Bernadetta Kwiatkowska, mgr Kinga Pawlik, postanowiło przyznać kwalifikacje do finału następującym recytatorom:

1. Paulina Jędrysik, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeciszowie
  2. Natalia Nikiel, klasa III, Dom Kultury w Kętach
  3. Sara Sałata, klasa I, Dom Kultury w Ketach

Wyróżnienia otrzymały: Zuzanna Szymonik ze Szkoły Podstawowej nr 2  w Przeciszowie oraz Dorota Zięba z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głębowicach.

W kategorii klas IV – VI  Jury w składzie: mgr Bernadetta Kwiatkowska, mgr Katarzyna Musiał, mgr Izabela Paszko, postanowiło przyznać kwalifikacje do finału następującym recytatorom:

1. Zuzanna Balonek, klasa VI, Zespół Szkół w Graboszycach
  2. Dominik Sałata, klasa IV, Dom Kultury w Kętach
  3. Aleksandra Sałaciak, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie

Wyróżnienie otrzymała Martyna Kuras ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Oświęcimiu.

GRATULUJEMY!

Wyniki Eliminacji Rejonowych XXI Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”