MDK łączy pokolenia

Grupy artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu często występują na różnych uroczystościach lokalnych. Ostatnio zaprezentowali się podczas imprez w okazji Dnia Seniora.

W dniu 24 października, podczas imprezy organizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w PZ nr 4 SE-G, wystąpili młodzi muzycy: Patrycja Sroka, Kinga Zabawska i Oskar Dębski oraz grupa teatralna w składzie: Monika Krajniewska, Natalia Krawczyk, Michał Momot, Joanna Chodacka, Kinga Kozioł, Zuzanna Pawłowska, Konrad Romański, Martina Annoni, Patryk Klima, Oliwia Marzec.

Z kolei 14 listopada na imprezie zorganizowanej przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w OCK wystąpiła Katarzyna Kolasa – wokalistka zespołu „WALK”, działającego w MDK.

Występy bardzo się podobały, a seniorzy dziękowali zarówno młodzieży, jak i opiekunom – Kamili Sibik, Izabeli Paszko i Januszowi Majcherkowi.