Statystyki KREATYWNI’2017

Przedstawiamy podsumowanie Powiatowego Przeglądu Artystycznego „KREATYWNI’2017”:

Ogólna liczba uczestników: 195 w tym:

– w kategorii scenicznej:  72
– w kategorii wizualnej:   106
– w kategorii literackiej:   17

Liczba laureatów: 50
Liczba wyróżnionych: 29

Naj…

Najwięcej uczestników  przeglądu zaprezentowało swoje talenty  w Powiatowym Zespole nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu. Również tutaj była największa różnorodność  form prezentacji.

Najbardziej oryginalny i profesjonalny element dekoracji podziwialiśmy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Oświęcimiu. Był  to duży album zdjęć, stanowiący tło przedstawienia „Alicja w krainie czarów”.  Wykonanie albumu poprzedzone było  specjalną sesją zdjęciową młodych aktorów w kostiumach teatralnych.

Najliczniejszą publiczność podczas przeglądu zgromadził  PZ nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu. Również tutaj zastaliśmy największą,  wykonaną samodzielnie przez uczniów, dekorację sceny i wystawy.

Sylwetki  Kreatywnych najciekawiej zaprezentowali nam konferansjerzy w PZ nr 6 w Brzeszczach.  Nie ograniczyli się do imion i nazwisk, ale opowiedzieli nam co nieco  o ich pasjach.

Natomiast najdłuższe i najbardziej burzliwe obrady jury miały miejsce w popularnym „Chemiku”, czyli PZ nr 2 w Oświęcimiu.

GRATULUJEMY  I  DZIĘKUJEMY 🙂

KREATYWNI’2017  zaprezentują swoje talenty 28 kwietnia o godz. 16.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Bogumiła Goryczka
Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu