Powiatowy Przegląd Artystyczny KREATYWNI’2017

Zakończył się pierwszy etap projektu KREATYWNI’2017, realizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury i Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu. Komisja konkursowawyłoniła laureatów przeglądu w poszczególnych szkołach powiatowych:

LAUREACI

PZ nr 1 SO w Oświęcimiu

Patrycja Dudziak
Zuzanna Jonkisz
Michał Momot
Florentyna Matejko
Julia Babińska

PZ nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu

Agata Broda
Sylwia Piątek
Mateusz Fijałkowski
Magdalena Krieger
Patrycja Madeja

PZ nr 3 SOiT w Oświęcimiu

Małgorzata Kulka
Adam Szpitalny
Sandra Watoła
Konrad Syc
Dominika Siatka

PZ nr 4 SE-G w Oświęcimiu

Katarzyna Kolasa
Joanna Jakubek
Agnieszka Kościelnik
Agnieszka Lipińska
Kinga Piekarz

PZ nr 5 SB w Oświęcimiu

Marta Kopacz
Karolina Decyk
Klaudia Romańska
Monika Wawro
Iza Bromnik

PZ nr 6 SZiO w Brzeszczach

Klaudia Wasilak
Natalia Cieślak
Marcin Majerski
Klaudia Cieślak
Weronika Palusińska

PZ nr 9 S. w Kętach

Marcin Majcherek
Krzysztof Koczur
Emilia Łanoszka
Izabela Frączek
Martyna Hickiewicz

PZ nr 10 SM-E w Kętach

Albert Lisicki (w dwóch kategoriach)
Zuzanna Kurek
Klaudia Żmudka
Bartłomiej Baścik

PZ nr 11 SO w Kętach

Jakub Knapik
Bartłomiej Masiak
Aneta Kowalska
Katarzyna Latała
Konrad Pasternak

SOSW w Oświęcimiu

Weronika Ptasińska
Mateusz Łysoń
Bartłomiej Mądrzyk
Sławomir Kała
Adrian Guzorczuk


Wyróżnieni zostali:

Kamil Filek, Magdalena Waliczek, Katarzyna Kuźma, Wiktoria Kraus, Aleksandra Żmuda,Kornelia Halska, Anita Cudak, Marcel Rytlewski, Michał Żołneczko, Krzysztof  Trojanowski, Jakub Wieroński, Aleksandra Knapik, Zuzanna Czerniawska, Kacper Latocha, Jakub Krupnik, Nikola Traczyk i Dominik Klimczyk, Mateusz Ślosarczyk, Kinga Zabawska, Marcin Jurecki, Cezary Stecyk, Dominika Kawczak, Ludmiła Augustynek, Natalia Hawrylczuk, Wiktoria Adamowicz, Magdalena Goc, Daria Bogacz, Dominika Żmudka, Paulina Jaszczurowska

Jurorzy:
Bogumiła Goryczka, Elżbieta Wardzała-Sereś, Kamila Sibik, Marek Flisowski

Recenzent prac literackich:
Janusz Toczek

www.mdkoswiecim.pl