Przedstawiamy osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu w roku szkolnym 2016/2017:

 

 

Imię i nazwisko laureata: Rodzaj wyróżnienia: Nauczyciel prowadzący:
 
XV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy Światu Pokój” (Oświęcim,02.08. 2016)
Kategoria wiekowa 11-13 lat
Michał Rybak Nagrody Elżbieta Wardzała-Sereś
Joanna Zabdyr Kwalifikacja do wystawy Agnieszka Mucha
Justyna Kukla Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała-Sereś
Stanisław Juszczyk Kwalifikacja do wystawy
 
Konkurs Piosenki Poetyckiej „Sentymenty 2016” (Pszczyna, 28.10.2016)
Sylwia Piątek III miejsce Joanna Krzyżak
 
Konkurs Poezji Śpiewanej „W żółtych płomieniach liści” (Brzeszcze, 2016)
Aleksandra Burda Wyróżnienie Joanna Krzyżak
Sonia Nowak i Oskar Dębski Wyróżnienie Janusz Majcherek
 
Konkurs poetycki  „Kocioł poezji”  (Zator, 2016)
Aleksandra Dziędziel I miejsce (ex aequo) Joanna Krzyżak
Sylwia Piątek I miejsce (ex aequo)
Aleksandra Burda II miejsce
 
XVI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Świąteczne i Noworoczne. Hej, Kolęda, Kolęda!” (Oświęcim, 13.12.2016)
Kategoria na papierze:
 grupa wiekowa 6 – 8 lat
Buliński Miłosz           Nagroda Agnieszka Mucha
grupa wiekowa 9-11 lat
Gabriela Bilska Nagroda Agnieszka Mucha
Martyna Kokoszka Nagroda
Aleksandra Jaśkowska Wyróżnienie Małgorzata Domżał
grupa wiekowa 12-14 lat
Konrad Bojanowicz Nagroda Agnieszka Mucha
Martyna Jedynowicz Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
Oliwia Szatanik Nagroda
Mateusz Rybak Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
Paulina Plata Wyróżnienie Agnieszka Mucha
grupa wiekowa 15-21 lat
Justyna Kukla Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Martyna Oleś Wyróżnienie Agnieszka Mucha
 
Kategoria kompozycje przestrzenne:
grupa wiekowa 6-8 lat
Ksenia Bartecka Nagroda Małgorzata Domżał
Aleksandra Bzibziak Nagroda
Błażej Ćwiękała Nagroda
Liliana Kęska Nagroda
Agata Skwarczyńska Nagroda
Julia Bałys Wyróżnienie
Aleksandra Grabowska Wyróżnienie
grupa wiekowa 9-11 lat
Wiktoria Hodur Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Natalia Szkodny Wyróżnienie
grupa wiekowa 12-14 lat    
Martyna Olejarz Wyróżnienie Anetta Sanak
 
Konkurs plastyczny „Boże Narodzenie”   (Chełmek, 16.12. 2016)
Konrad Bojanowicz Nagroda Agnieszka Mucha
Zuzanna Witkowska Nagroda
 
XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” (Tychy, 14.02.2017)
Aleksandra Leszczyńska Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Martyna Jedynowicz Kwalifikacje do wystawy
Michał Rybak Kwalifikacje do wystawy
 
XVII  Biennale Twórczości Plastycznej  Dzieci I Młodzieży       (Oświęcim, 10.04.2017)
 Iga Żebro  Wyróżnienie w kategorii B  Małgorzata Domżał
Patrycja Kuligowska  Wyróżnienie w kategorii B Agnieszka Mucha
 
Natalia Radwańska  Nagroda w kategorii C Agnieszka Mucha
Wiktoria Łysak  Wyróżnienie w kategorii C
 
Martyna Florek  Nagroda w kategorii D Agnieszka Mucha      
 Kinga Kokoszka Nagroda w kategorii D Elżbieta Wardzała – Sereś
 Igor Stoczek  Nagroda w kategorii D
 
Katarzyna Adamus Wyróżnienie w kategorii E Elżbieta Wardzała – Sereś
Maciej Adamus Wyróżnienie w kategorii E
Szymon Lech  Wyróżnienie w kategorii E
 
Małgorzata Kubiczek  Kwalifikacja do wystawy, kategoria B Agnieszka Mucha
Konstantyn Zykov Kwalifikacja do wystawy, kategoria B
     
Sebastian Kwaczała Kwalifikacja do wystawy, kategoria C Elżbieta Wardzała – Sereś
 Michał Rybak Kwalifikacja do wystawy, kategoria C
 
 XXI Konkurs Plastyczny „Moje marzenia”         (Oświęcim, maj 2017)
Kategoria wiekowa: uczniowie klas 1-3
Patrycja Kuligowska  Wyróżnienie I stopnia Anna Mucha     
 Anna Balon  Wyróżnienie I stopnia
Miłosz Buliński  Wyróżnienie I stopnia
 Mikołaj Buliński  Wyróżnienie I stopnia
 Jagoda Kokoszka  Wyróżnienie I stopnia
 
 Małgorzata Trojanowska  Wyróżnienie II stopnia Anna Mucha
 Małgorzata Kubiczek  Wyróżnienie III  stopnia
 
 Kornelia Klimas Kwalifikacja do wystawy Anna Mucha
 Martyna Kokoszka  Kwalifikacja do wystawy
VII Konkurs Plastyczny „Lubię smoki”   (Oświęcim, maj 2017)
Kategoria wiekowa: uczniowie klas 4-6
Gabriela Roślik Nagroda Agnieszka Mucha
Mateusz Rybak Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Michał Rybak Nagroda
Martyna Bartecka,  Nagroda
Martyna Szewczyk Nagroda
Aleksandra Gołowieszko Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
Kategoria wiekowa: uczniowie szkół gimnazjalnych
Martyna Jedynowicz Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Igor Stoczek Nagroda
Aleksandra Brusik Nagroda
Aleksandra Konik Wyróżnienie Agnieszka Mucha
Aleksandra Oleś Kwalifikacja do wystawy Agnieszka Mucha
Michał Rybak Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała – Sereś
Igor Stoczek Kwalifikacja do wystawy
XXX Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski 2017
Sonia Nowak,
Oskar Dębski
Wyróżnienie Janusz Majcherek
II Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej i Miniatury Plastycznej w odcieniach bieli – portrety zwierząt
Kategoria miniatury plastycznej, gimnazja
Justyna Kukla Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś

 

Wszystkim osobom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Sukcesy MDK w roku szkolnym 2016/2017