Przedstawiamy wybrane osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu w roku szkolnym 2015 /2016.

 

Imię i nazwisko nagrodzonego: Rodzaj nagrody: Nauczyciel prowadzący:
 
 XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Darujmy Światu Pokój”  (Oświęcim, sierpień 2015)
Paulina Plata  Wyróżnienie  Agnieszka Mucha
Pola Chylaszek Wyróżnienie
Zuzanna Matejko Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
 
XV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów  (Przeciszów, 18-20.09.2015)
Krzysztof Dawidziuk I miejsce (Klasa: MSO Młodzik Standard) Dariusz Pawlica
 
Powiatowy Konkurs Historyczno-Artystyczny „SOLIDARNI” (Oświęcim, wrzesień 2015)
Joanna Urbańczyk Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
Szymon Lech Wyróżnienie
 
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Taniec jest wśród nas” (Elbląg, październik 2015)
Pola Chylaszek Kwalifikacja do wystawy Agnieszka Mucha
 
Konkurs Piosenki Poetyckiej „Sentymenty 2015” (Pszczyna, 23.10.2015)
Aleksandra Dziędziel II nagroda Joanna Krzyżak
 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pozytywka-czyli wszystko to co sprawia, że jestem szczęśliwy” (Rybnik, październik 2015)
Weronika Zwarycz Kwalifikacja do wystawy Małgorzata Domżał
Miłosz Noworyta Kwalifikacja do wystawy
 
Konkurs Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej „W żółtych płomieniach liści” (Brzeszcze 20.11.2015)
Aleksandra Dziędziel I miejsce Joanna Krzyżak
Sylwia Piątek II miejsce
Kinga Zabawska Wyróżnienie
Aleksandra Burda Wyróżnienie
 
II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Moje miejsce na ziemi”
Katarzyna Mętel Nagroda główna Marek Kocurek
 
XV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Świąteczne i Noworoczne.Hej, Kolęda, Kolęda!” (Oświęcim, 9.12.2015)
Kategoria na papierze: 
grupa wiekowa 6 – 8 lat 
Oliwia Fik Wyróżnienie Małgorzata Domżał
grupa wiekowa  9 – 11 lat 
Konrad Bojanowicz Wyróżnienie Agnieszka Mucha
Aurelia Foltyn Wyróżnienie
Michał Rybak Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
grupa wiekowa  12 – 14 lat
Justyna Kukla Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Martyna Jedynowicz Wyróżnienie
Aleksandra Leszczyńska Wyróżnienie
grupa wiekowa  15 – 21 lat 
Zuzanna Leszczyńska Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
Joanna Urbańczyk Wyróżnienie
Kategoria kompozycje przestrzenne:
grupa wiekowa 6 – 8 lat 
Liliana Kęska Nagroda Małgorzata Domżał
Maja Knapik Nagroda
Wiktoria Leśniak Nagroda
Karolina Turtoń Nagroda
grupa wiekowa  9 – 11 lat
Wiktoria Kolasa Wyróżnienie Małgorzata Domżał
grupa wiekowa  12 – 14 lat
Julia Bartecka Nagroda Małgorzata Domżał
Martyna Bartecka Nagroda
Urszula Czebotar Wyróżnienie Anetta Sanak
 
 XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie Tradycja i Współczesność” (Trzebinia, grudzień 2015)
Kategoria wiekowa: 7-9 lat
Alicja Mądrala Nagroda Agnieszka Mucha
Joanna Zabdyr Kwalifikacja do wystawy
Kategoria wiekowa: 10-12 lat
Martyna Florek Nagroda Agnieszka Mucha
Patrycja Markiewicz Nagroda
Kategoria: szkoły gimnazjalne:
Wiktoria Remsak Nagroda Agnieszka Mucha
 
Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie 2015” (Chełmek 14.01.2016)
Miriam Szafraniec Wyróżnienie Elżbieta Wardzała-Sereś
Julia Matula Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Julia Kozdroń Wyróżnienie
Gabrysia Roślik Wyróżnienie Agnieszka Mucha
Weronika Szczepańska Wyróżnienie
 
Powiatowy Konkurs na plakat KREATYWNI  (Oświęcim, 5.01.2016)
Martyna Szewczyk   Elżbieta Wardzała-Sereś
 
IV Turniej Szachowy o Puchar Prezesa OSSA  (Oświęcim 6.02.2016)
Kategoria OPEN:     
Wojciech Matusiak III miejsce w kategorii Oświęcimian  
Kategoria Oświęcimian do lat 8:
Eryk Bernaś I miejsce Tomasz Kantyka
Filip Stojanowski II miejsce
Benedykt Paluch III miejsce
Kategoria Oświęcimian do lat 11:
Wojciech Baranowski I miejsce Tomasz Kantyka
Natalia Klęczar II miejsce
Kacper Kantyka III miejsce
Lena Pająk IV miejsce
 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Biennale Art.-Talent 2016 (Libiąż, luty 2016)
Paulina Plata Wyróżnienie Agnieszka Mucha
 
XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” (Tychy, 11.02.2016)
Zuzanna Pilarz Nagroda Elżbieta Wardzał-Sereś
Szymon Lech Wyróżnienie
Martyna Szewczyk Wyróżnienie
Aleksandra Leszczyńska Kwalifikacja do wystatwy
Zuzanna Leszczyńska Kwalifikacja do wystawy
Anna Wieczorek Kwalifikacja do wystawy
 
Powiatowy Konkurs Artystyczny KREATYWNI’2016  (Oświęcim, 29.02.2016)
Kinga Zabawska Laureatka Joanna Krzyżak
Sylwia Piątek Laureatka
 
XXIX Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski” (Oświęcim, 22.03.2016)
Kategoria muzyczna
Kinga Zabawska Kwalifikacja do finału wojewódzkiego Joanna Krzyżak
Sylwia Piątek Kwalifikacja do finału wojewódzkiego
Aleksandra Dziędziel Kwalifikacja do finału wojewódzkiego
Sonia Nowak Wyróżnienie Janusz Majcherek
Oskar Dębski Wyróżnienie
 
VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych (Oświęcim 1-3.04.2016)
Krzysztof Dawidziuk I miejsce (Kategoria: Pojazdy gąsienicowe, Budowle, Najlepszy modelarz w kategorii: Młodzik) Dariusz Pawlica
 
II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „POZYTYWKA – czyli wszystko to, co sprawia, że jestem szczęśliwy” (Rybnik,10.05.2016)
Antonina Stachura Nagroda 8-11 lat Agnieszka Mucha
Konrad Bojanowicz Wyróżnienie 12-15 lat
 
XX Konkurs Plastyczny „Moje marzenia” (Oświęcim, 17.05.2016)
Kategoria wiekowa: klasy I-III
Natalia Radwańska Wyróżnienie I stopnia Agnieszka Mucha
Alicja Mądrala Wyróżnienie I stopnia
Weronika Szczepańska Wyróżnienie I stopnia
Antonina Stachura Wyróżnienie I stopnia
Emilia Kozioł Wyróżnienie I stopnia Małgorzata Domżał
Joanna Zabdyr Wyróżnienie II stopnia Agnieszka Mucha
Marta Kocimska Wyróżnienie II stopnia Małgorzata Domżał
Oliwia Fik Wyróżnienie III stopnia Agnieszka Mucha
Kategoria wiekowa: klasy IV-VI
Konrad Bojanowicz Wyróżnienie I stopnia Agnieszka Mucha
Patrycja Markiewicz Kwalifikacja do wystawy
Nina Rydzoń Kwalifikacja do wystawy Małgorzata Domżał
 
VI Konkurs Plastyczny „Lubię smoki” (Oświęcim, 17.05.2016)
Kategoria wiekowa: klasy IV-VI:
Julia Urzędowska Nagroda Agnieszka Mucha
Martyna Jedynowicz Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Maciej Dominik Nagroda
Aleksandra Gołowieszko Wyróżnienie
Michał Matysik Wyróżnienie Agnieszka Mucha
Kategoria wiekowa: szkoły gimnazjalne:
Justyna Kukla Nagroda Elżbieta Wardzał-Sereś
Igor Stoczek Wyróżnienie
Martyna Szewczyk Kwalifikacja do wystawy
Martyna Hryncyszyn Kwalifikacja do wystawy
Michał Rybak Kwalifikacja do wystawy
Mateusz Rybak Kwalifikacja do wystawy

Wszystkim osobom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukcesy MDK w roku szkolnym 2015/2016