Mistrzostwa Szachowe w Młodzieżowym Domu Kultury

W dniu 23.04.2016 Młodzieżowy Dom Kultury zorganizował Otwarte Indywidualne Mistrzostwa MDK w Szachach dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Turniej rozgrywano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

Zwyciężył Krzysztof Hardek, na drugim miejscu znalazła się Julia Konarczak, a na trzecim Ewa Stanek. Wcześniej, w dniu 19.03.2016, odbyły się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa MDK w Szachach dla uczniów szkół podstawowych. Turniej również rozgrywano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Z  kompletem punktów, na pierwszym miejscu znalazł się Tomasz Musiał, drugie zajął Bartosz Dziedzic, a na trzecim uplasował się Mikołaj Cybula. Najlepszą zawodniczką okazała się Natalia Klęczar. W obu turniejach wszyscy zawodnicy otrzymali drobne upominki, a najlepsi dodatkowo medale i dyplomy.

Zwycięzcom gratulujemy.