W środę, 20 kwietnia 2016 r. w OCK odbyła się Powiatowa Gala Kultury i Sportu. W jej trakcie wręczono  nagrody twórcom kultury i sportowcom. Podsumowano też Powiatowy Przegląd Artystyczny „KREATYWNI’2016”, wręczając jego laureatom dyplomy i nagrody.

Laureaci KREATYWNYCH w kategorii scenicznej zaprezentowali licznie zebranej publiczności swoje  talenty – wokalne, instrumentalne, recytatorskie i taneczne. Natomiast w holu głównym zaprezentowano wystawę prac wizualnych i literackich.

Projekt „KREATYWNI’2016” jest prowadzony przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu w szkołach ponadgimnazjalnych, prowadzonych przez Powiat Oświęcimski.

Jego następnym elementem będzie wyjazd utalentowanej młodzieży na warsztaty artystyczne w Bieszczady.

Relacje filmowe i fotograficzne z Gali znajdą Państwo.

Powiatowa Gala Kultury i Sportu. KREATYWNI 2016