KREATYWNI’2016

Komisja konkursowa Powiatowego Przeglądu Artystycznego KREATYWNI’2016 zakończyła pracę, polegającą na wyszukiwaniu uzdolnionych artystycznie uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Formy prezentacji talentów były różnorodne, m. in.: twórczość literacka i filmowa, formy plastyczne (rysunek, malarstwo, grafika, rękodzieło), fotografia, gra na instrumentach, wokal, taniec, formy teatralne i recytatorskie.Znamy już nazwiska laureatów. Teraz pora na przygotowanie gali, prezentującej ich zdolności, która odbędzie się w środę 20 kwietnia w Oświęcimskim Centrum Kultury. Zapraszamy wszystkich chętnych na artystyczną „ucztę”.

LAUREACI

PZ 1 – Agnieszka Mamrocha, Justyna Matusiak, Patrycja Dudziak, Jeremiasz Latko, Julia Babińska

PZ 2 – Szymon Szwed, Kinga Zabawska, Sylwia Piątek, Ludmiła Augustynek, Klaudia Heród

PZ 3 – Agnieszka Okulanis, Klaudia Jurkiewicz, Dominika Siatka, Aleksandra Sworzeń, Wiktoria Piotrowicz

PZ 4 – Weronika Romanek, Aneta Dzikowicka, Katarzyna Kolasa, Kamil Ficek, Magdalena Waliczek

PZ 5 – Paulina Smoleń, Klaudia Gryzełko, Klaudia Piekarczyk, Dawid Dzięgiel, Anna Białek

PZ 6 – Przemysław Szach, Marcin Majerski, Jakub Szałaśny, Natalia Kuśnierczak, Damian Kolasa

PZ 9 – Michał Dźwigoń, Marcin Majcherek, Emilia Łanoszka, Daria Bogacz, Karolina Jędrzejko

PZ 10 – Janusz Wojtyła, Dominika Szymla, Anna Gawęda, Weronika Buldończyk, Oliwia Naglik

PZ 11 – Konrad Pasternak, Bianka Rotunno, Katarzyna Latała, Marzena Kramarczyk, Aneta Kowalska

SOSW – Mateusz Łysoń, Weronika Ptasińska, Klaudia Momot, Tomasz Żak, Krzysztof Kołacz

Z uwagi na wysoki poziom prezentacji w kilku szkołach, jurorzy postanowili też przyznać pozaregulaminowe wyróżnienia. Otrzymali je: Jonasz Latko, Dominik Żołdak, Klaudia Knapik, Julia Klimek, Szymon Lech, Joanna Urbańczyk, Jakub Zajas, Dawid Rosa, Karolina Hudzik, Konrad Syc, Angelika Czternastek, Gabriela Orkisz, Rafał Dlouchy, Tomasz Oczkoś, Klaudia Blacha, Julia Foks, Mateusz Sztafa, Judyta Wolska i Bartłomiej Mądrzyk.