Noworoczne spotkanie na Zamku

We wtorek 12 stycznia na Zamku w Oświęcimiu odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne Starosty Oświęcimskiego z parlamentarzystami, włodarzami poszczególnych gmin powiatu, dyrektorami szkół oraz placówek oświatowych i kulturalnych, a także środowisk gospodarczych i społecznych. Była to szczególna okazja do podsumowania minionego roku i wzniesienia toastu za pomyślność w nowym 2016 r.

Spotkanie noworoczne uświetnili występem wokalno-instrumentalnym uczniowie Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu. W części artystycznej wystąpili:

zespół Joanny Krzyżak: Ola Dziędziel, Kinga Zabawska, Sylwia Piątek wykonując utwory: „Na całej połaci śnieg” J. Przybory „Szara kolęda” W. Młynarskiego,
zespół Janusza Majcherka: Sonia Nowak, Patrycja Pysz, Oskar Dębski przedstawiając swoją aranżację utworów: „Uciekali” z musicalu „Metro” oraz „Hello” z repertuaru Adele,
zespół Andrzeja Kojdeckiego: Patrycja Broda i Kamil Płonka, którzy przedstawili swoją wersję utworów: „What a wonderfull World” z rep. Louisa Armstronga i „Fly me to the Moon” z rep. Franka Sinatry.

Videorelacja ze spotkania.