Zajęcia w okresie 21 grudnia do 31 grudnia 2015 r.

data zajęcia w budynku MDK zajęcia poza budynkiem MDK
21.12.2015
poniedziałek
15.50- 17.20 Gra na gitarze    gr. III średn.
/J. Majcherek
17.30- 19.00 Keyboard
/J. Majcherek
17.30-19.00 Plastyczne formy przestrzenne
/M. Domżał

17.30-19.00 Plastyka
/E. Wardzała-Sereś

14.05-15.35 Projektowanie stron www  SP 1
/M. Kocurek
15.00-16.30  Plastyka SZS nr 1 Chełmek
/A. Mucha
14.30 -16.00 Rysunek przestrzenny ZSZTS
/E. Wardzała-Sereś

17.30-19.00 Gry Logiczne
SZS-P 2 w Chełmku ul. Piłsudskiego /J. Fudała

13.30-15.00 Zespół wokalno-instrumentalny PZ 1
/ A. Kojdecki

22.12.2015
wtorek
15.00- 16.30  Gra na gitarze   gr. I pocz.
/J. Majcherek16.35- 18.05  Gra na gitarze gr. IV  zaawans.
/J. Majcherek
12.30 -14.05  Grafika komputerowa  SP1
/M. Kocurek
12.30-14.00 Zespół wokalnySZS Bobrek
/J. Krzyżak
15.30 -17.45  Modelarstwo  MG 2
/D. Pawlica

17.50 -19.20    Decoupage  MG 2
/D. Pawlica

23.12.2015
środa
15.30-18.30 Fotografia Cyfrowa
/M. Kocurek
9.00-11.30 Młodzieżowy Klub Filmowy
– MBP Galeria Książki  /M. Pawlica
10.00-11.30 Plastyka  SZS-P nr 2
Chełmek ul. Brzozowa 7  
/ A. Mucha14.00- 16.15 Gry Logiczne  SP Babice gr. II
/J. Fudała

14.15-15.45  Gra na gitarze  gr.  pocz.
PZ 6 Brzeszcze / J. Majcherek

24.12.2015
czwartek
Nie ma zajęć Nie ma zajęć
28.12.2015
poniedziałek
9.00-10.30 Plastyka
/M. Domżał
9.00-10.30 Plastyka
/E. Wardzała- Sereś
9.30-11.00 Gry logiczne
/A. Stawicka

10.30-12.00 Rysunek przestrzenny
/E. Wardzała- Sereś

13.00-14.30 Zdobnictwo, scrapbooking
/K. Pawlik

* 9.30-11.45 Turniej Szachowy
/ T. Kantyka

 8.00-10.15  Modelarstwo  MG 2
/D. Pawlica
10.00-11.30  Grafika komputerowa  SP1
/M. Kocurek
11.30- 13.00  Projektowanie stron www  SP1
/M. Kocurek

10.00-11.30   Plastyka      SZS nr 1 Chełmek
/A. Mucha

10.15-11.45  Decoupage    MG 2
/D. Pawlica

11.00-12.30  Gry Logiczne
SZS-P 2 w Chełmku ul. Piłsudskiego /J. Fudała

29.12.2015
wtorek
9.00-10.30 Plastyka
/M. Domżał
9.00-10.30 Grafika komputer.
/E. Wardzała-Sereś
9.00-10.30 Haft-szydełkowanie
/A. Sanak

10.30-12.00 Plastyka
/M. Domżał

10.30-12.00 Grafika warsz..
/E. Wardzała-Sereś

9.30-11.00 Klub Młodego Dziennikarza – Drukarnia „GRAF /M. Pawlica                                                                                   

10.00-11.30 Zespół wokalny   SZS Bobrek
/J. Krzyżak

11.00-12.30 Zespół wokalno-instrumentalny PZ 1
/A. Kojdecki

*17.30 – 19.00   Badminton MG 2 sala gimn.
/T. Kantyka

30.12.2015
środa
9.00-10.30 Grafika komputer.
/E. Wardzała-Sereś
10.30-12.00 Grafika warsz..
/ E. Wardzała-Sereś
9.00-11.30 Młodzieżowy Klub Filmowy MBP Galeria Książk  /M.Pawlica

13.00-15.15 Gry Logiczne  SP Babice gr. II
/ J. Fudała

31.12.2015
czwartek
Nie ma zajęć Nie ma zajęć