KREATYWNI 2016

KREATYWNI 2016. Powiatowy Przegląd Artystyczny.

Przewidujemy różne kategorie prezentacji:

• prace wizualne: fotografia, rysunek, obraz, rękodzieło … itp. manualne
    – max. 5 prac w formacie A3 – A4. Prace powinny być opisane (imię i nazwisko, szkoła);
  • twórczość literacka: poezja, dowolne formy prozatorskie
    – max 2 utwory – w formie papierowej i na nośniku elektronicznym; obie wersje opisane;
  • prezentacja sceniczna: śpiew, taniec, małe formy teatralne, gra aktorska, recytacja, gra na instrumencie … itp.
    – max. 2 prezentacje trwające łącznie do 10 minut.

Zgłoszenia do 12 stycznia 2016 r.

Podsumowaniem przeglądu będzie występ artystyczny laureatów oraz wernisaż najlepszych prac wizualnych. Zwycięzcy konkursu otrzymają cenne nagrody rzeczowe oraz zaproszenie na tygodniowe warsztaty artystyczne.

Regulamin konkursu: regkreatywni2016