Przestawiamy wybrane osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu w roku szkolnym 2014/ 2015:

Imię i nazwisko nagrodzonego: Rodzaj nagrody: Nauczyciel prowadzący:
 
XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o „Puchar Wójta Gminy Przeciszów” (Przeciszów, 19-21.09.2014)
 Grupa: Młodzik kat. MSO 
 Krzysztof Dawidziuk  I miejsce  Dariusz Pawlica
 
XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” (Oświęcim, 22.09.2014)
Michał Rybak Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała-Sereś
Mateusz Rybak Kwalifikacja do wystawy
Igor Stoczek Kwalifikacja do wystawy
 
 II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia OSSA  (Oświęcim, 9.11.2014)
Kategoria OPEN:
Krzysztof Hardek 22 miejsce Tomasz Kantyka
Wojciech Matusiak 26 miejsce
Paweł Smajek 32 miejsce
Damian Patyna 37 miejsce
Klasyfikacja Oświęcimian
Krzysztof Hardek 2 miejsce Tomasz Kantyka
Wojciech Matusiak 3 miejsce
Klasyfikacja do lat 16
 Krzysztof Hardek  2 miejsce  Tomasz Kantyka
Klasyfikacja do lat 8
Wojciech Baranowski 23 miejsce Tomasz Kantyka
Natalia Klęczar 26 miejsce
Sebastian Kowalik 28 miejsce
Kacper Kantyka 30 miejsce
Klasyfikacja do lat 11
Tomasz Musiał 4 miejsce Tomasz Kantyka
Paweł Jamróz 13 miejsce
Kategoria OPEN B, Oświęcimianie -razem do lat 8 i 11
Tomasz Musiał 1 miejsce Tomasz Kantyka
Paweł Jamróz 2 miejsce
Wojciech Baranowski 3 miejsce
Natalia Klęczar 4 miejsce
 
Otwarty Jesienny Turniej Tenisa Stołowego Amatorów  (Oświęcim, 24.11.2014)
Grupa I
Tomasz Sołtys I miejsce Celina Miernik
Miłosz Nosal II miejsce
Łukasz Zając III miejsce
Grupa II
Bartłomiej Treszczyński II miejsce Celina Miernik
Damian Patyna III miejsce
 
XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Świąteczne i Noworoczne. Hej, Kolęda, Kolęda!” (Oświęcim, 11.12.2014)
Kategoria na papierze:
Grupa wiekowa 6-8 lat
Maja Janusiak Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Małgorzata Mituta Wyróżnienie
Grupa wiekowa 9 – 11 lat
Patrycja Markiewicz Nagroda Agnieszka Mucha
Michał Rybak Nagroda Elżbieta Wardzał-Sereś
Julia Drabczyk Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Paulina Plata Wyróżnienie Agnieszka Mucha
Martyna Szewczyk Wyróżnienie Elżbieta Wardzał-Sereś
Sandra Toporek Wyróżnienie
Grupa wiekowa 12 – 14 lat
Martyna Oleś Nagroda Agnieszka Mucha
Grupa wiekowa 15 – 20 lat    
Szymon Lech Nagrody Elżbieta Wardzała – Sereś
Zuzanna Matejko Wyróżnienie
Kategoria kompozycje przestrzenne:
Grupa wiekowa 6 – 8 lat    
Jakub Ślimak Nagroda Małgożata Domżał
Antonina Grelowska Wyróżnienie
Kinga Pacyga Wyróżnienie
Emilia Ślimak Wyróżnienie
Grupa wiekowa 9 – 11 lat
Maja Chojnacka Wyróżnienie Elżbieta Wardzał-Sereś
Grupa wiekowa 12 – 14 lat
Patryk Bruzda Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
 
XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie – tradycja i współczesność”  (Trzebinia, 18.12.2014)
Alicja Zembaty Kwalifikacja do wystawy Agnieszka Mucha
 
Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie 2014” (Chełmek 31.12.2014)
Konrad Bojanowicz Wyróżnienie Agnieszka Mucha
 
X Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”  (Oświęcim, 16.01.2015)
Aleksandra Dziędziel III Nagroda Joanna Krzyżak
Anna Malik Wyróżnienie
 
XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” (Tychy, 26.02.2015)
Katarzyna Adamus Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała – Sereś
Aleksandra Gołowieszko Kwalifikacja do wystawy
Martyna Jedynowicz Kwalifikacja do wystawy
Szymon Lach Kwalifikacja do wystawy
 
Festiwal Tańca 2015  (Zator, 21-22.03.2015)
 Zespół „Dziewiąteczki”  Wyróżnienie  Aleksandra Stawicka
 
XVI Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży 2015  (Oświęcim, 31.03.2015)
Kategoria A Przedszkole od 5 lat
Amelia Saternus Nagroda Małgorzata Domżał
Jan Czuj Wyróżnienie
Julia Matula Wyróżnienie
Kategoria B kl. I – III sp
Natalia Szkodny Nagroda Małgorzata Domżał
Michał Rybak Wyróżnienie Elżbieta Wardzał-Sereś
Alicja Zembaty Wyróżnienie Agnieszka Mucha
Kategoria C kl. IV – VI sp
Patrycja Markiewicz Nagroda Agnieszka Mucha
Paulina Plata Nagroda
Mateusz Rybak Nagroda Elżbieta Wardzał Sereś
Patryk Bruzda Wyróżnienie
Aleksandra Gołowieszko Wyróżnienie
Weronika Zając Wyróżnienie
Kategoria D gimnazjum
Kamil Skupień Wyróżnienie Agnieszka Mucha
Dagmara Krawczyk Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzał-Sereś
Michał Rybak Kwalifikacja do wystawy
Martyna Jedynowicz Kwalifikacja do wystawy
Martyna Szewczyk Kwalifikacja do wystawy
Katarzyna Adamus Kwalifikacja do wystawy
Zuzanna Czarnik Kwalifikacja do wystawy
Paweł Szkodny Kwalifikacja do wystawy Małgorzata Domżał
Maja Banasiak Kwalifikacja do wystawy
Weronika Czarnik Kwalifikacja do wystawy
Julia Fik Kwalifikacja do wystawy
Alicja Jasieniak Kwalifikacja do wystawy
Anna Mayerberg Kwalifikacja do wystawy
Małgorzata Mituta Kwalifikacja do wystawy
Emilia Osiecka Kwalifikacja do wystawy
Bartłomiej Stańczyk Kwalifikacja do wystawy
Emilia Ślimak Kwalifikacja do wystawy
Paulina Czarnik Kwalifikacja do wystawy
Julia Drabczyk Kwalifikacja do wystawy
Aleksandra Homoncik Kwalifikacja do wystawy
Alicja Zembaty Kwalifikacja do wystawy Agnieszka Mucha
Paulina Bilska Kwalifikacja do wystawy
Konrad Bojanowicz Kwalifikacja do wystawy
Patrycja Markiewicz Kwalifikacja do wystawy
Julia Ostrowska Kwalifikacja do wystawy
Paulina Plata Kwalifikacja do wystawy
Julia Urzędowska Kwalifikacja do wystawy
Pola Chylaszek Kwalifikacja do wystawy
Aleksandra Oleś Kwalifikacja do wystawy
Martyna Oleś Kwalifikacja do wystawy
Wiktoria Remsak Kwalifikacja do wystawy
Kamil Skupień Kwalifikacja do wystawy
Julia Urzędowska Kwalifikacja do wystawy
Pola Chylaszek Kwalifikacja do wystawy
Aleksandra Oleś Kwalifikacja do wystawy
Martyna Oleś Kwalifikacja do wystawy
Wiktoria Remsak Kwalifikacja do wystawy
Kamil Skupień Kwalifikacja do wystawy
 
VII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim  (Oświęcim, 10-12.04.2015)
Kategoria: młodzicy
Pojazdy gąsienicowe
Krzysztof Dawidziuk II miejsce Dariusz Pawlica
Budowle    
Kacper Klimek II miejsce Dariusz Pawlica
Budowle Kolejowe    
Dawid Pacyga II miejsce Dariusz Pawlica
Natalia Klimek III miejsce
 
XXIV Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży „Triada 2015” (Kraków, 16.04.2015)
Twórczość plastyczna
Kategoria 13-15 lat
Aleksandra Oleś Nagroda Agnieszka Mucha
Lech Szymon Nagroda Elżbieta Wardzał-Sereś
Pola Chylaszek Wyróżnienie Agnieszka Mucha
 
XXVIII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2015”
Patrycja Broda Nagroda Główna „TALENT MAŁOPOLSKI 2015” Andrzej Kojdecki
Sylwia Piątek Wyróżnienie Joanna Krzyżak
Aleksandra Dziędziel Wyróżnienie

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Sukcesy MDK w roku szkolnym 2014/2015