Wernisaż VI BIENNALE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY’2015

16 kwietnia 2015 r. odbył się wernisaż VI BIENNALE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY’2015 odbywającego się pod patronatem Starosty Oświęcimskiego.

Po oficjalnym otwarciu wernisażu przez dyrektor MDK Bogumiłę Goryczkę, nastąpiło wręczenie laureatom dyplomów i nagród rzeczowych przez starostę Zbigniewa Starca w towarzystwie sekretarz powiatu Aleksandry Bibrzyckiej.

Nagrody otrzymali: Babiuch Milena, Witek Hanna, Zajas Roksana (NP „Bajka” Oświęcim), Czerwik Dominika, Kolasa Natalia, Ziomkiewicz Gabriela  (SP nr 4 Oświęcim), Wolas Jakub, Domasik Natalia (ZS-P nr 1 Osiek), Kobylańska Wiktoria (MG nr 2 Oświęcim), Grzegorczyk Kinga (ZS-P nr 6 Jawiszowice), Rusin Maciej (SOSW Oświęcim), Sosna Dominika, Kawka Sonia, Budka Paulina, Streluk Oliwia, Lichański Dariusz (ZSZTS Oświęcim), Saternus Amelia, Szkodny Natalia, Markiewicz Patrycja, Plata Paulina, Rybak Mateusz (MDK Oświęcim).

Wyróżnienia otrzymali:  Czuj Jan, Matula Julia, Rybak Michał, Zembaty Alicja, Bruzda Patryk, Gołowieszko Aleksandra, Zając Weronika,  Skupień Kamil (MDK Oświęcim), Gosiaczewska Natalia (NP „Bajka” Oświęcim),  Domizak Dariusz,  Jarzyna Natalia („Rodzina Kolpinga” Oświęcim),  Kozera Kalina (SP nr 5 Oświęcim), Michałek Aleksandra, Miłkowska Natalia (SP nr 4 Oświęcim), Fajer Dominika (ZS nr 1 Oświęcim), Mirocha Małgorzata (ZS-P nr 1 Osiek), Królik Joanna, Łysek Gabriela, Migdał Klaudia, Mitera Julia, Nazarowska Julia (MG nr 2 Oświęcim), Kusak Krzysztof (PZ nr 1 Oświęcim), Kołacz Krzysztof (SOSW Oświęcim).

Nagroda specjalna dyrektora MDK trafiła do rąk Izabeli Pacury.

Fundatorami nagród byli: Młodzieżowy Dom Kultury i Starostwo Powiatowe. Impreza odbywała się w gościnnych progach Oświęcimskiego Centrum Kultury. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy.

Foto-relacja