Ogólnopolski Konkurs fotograficzny „Moje miejsce na ziemi”

W sobotę  13  grudnia  2014 r. odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z wręczeniem nagród laureatom.

Nagrodę główną zdobyła Olga Cioś z Gliwic.

Wyróżnienia otrzymali: Martyna Pietrzak z Grajewa, Adam Głąb z Jasła, Małgorzata Halemska z Częstochowy, Julia Kornatko z Warszawy,  Joanna Kozieł z Lublina, Kacper Pasicz z Warszawy, Pola Pawłowska z Oświęcimia.

Ponadto komisja konkursowa zakwalifikowała do wystawy prace następujących autorów: Julita Adamczyk, Maria Baryluk, Wiktoria Borek, Paweł Brudniak, Wiktoria Chabelska, Anna Chojnowska, Sabina Czardyban, Natalia Czepik, Maria Ferenstein, Paulina Gacek, Jakub Gręda, Natalia Jachim, Anita Jakubiak, Gabriela Kania, Klaudia Kowol, Radek Łagowski, Julia Markocka, Dominika Markowska, Jakub Orczyk, Marta Pielaszek, Przemysław Prietzel, Hanna Rykowska, Dominika Serafin, Emilia Wójcik, Gabriela Wójcik.

Gratulujemy i zapraszamy ponownie.

GALERIA zdjęć.