Wyniki Konkursu fotograficznego „Moje miejsce na ziemi”

Konkurs fotograficzny „Moje miejsce na ziemi”.

Gorąco zapraszamy na podsumowanie konkursu oraz wernisaż wystawy, które odbędą się w sobotę  13  grudnia  2014 r. o godz. 11.00 w naszej siedzibie w Oświęcimiu ul. Olszewskiego 1.

Szczegółowe wyniki podamy podczas uroczystości, a już dziś informujemy, że w gronie najlepszych znaleźli się:

Olga Cioś z Gliwic, Adam Głąb z Jasła, Małgorzata Halemska z Częstochowy, Julia Kornatko z Warszawy,  Joanna Kozieł z Lublina, Kacper Pasicz z Warszawy, Pola Pawłowska z Oświęcimia, Martyna Pietrzak z Grajewa   (kolejność alfabetyczna).

Ponadto komisja konkursowa zakwalifikowała do wystawy prace następujących autorów:

Julita Adamczyk, Maria Baryluk, Wiktoria Borek, Paweł Brudniak, Wiktoria Chabelska, Anna Chojnowska, Sabina Czardyban, Natalia Czepik, Maria Ferenstein, Paulina Gacek, Jakub Gręda, Natalia Jachim, Anita Jakubiak, Gabriela Kania, Klaudia Kowol, Radek Łagowski, Julia Markocka, Dominika Markowska, Jakub Orczyk, Marta Pielaszek, Przemysław Prietzel, Hanna Rykowska, Dominika Serafin, Emilia Wójcik, Gabriela Wójcik.

Gratulujemy i zapraszamy na wernisaż.