Andrzejki 2014

W dawnych czasach do wróżb andrzejkowych podchodzono niezwykle poważnie. Wierzono, że to czas magiczny i łączono go z pojawieniem się na ziemi duchów, pozwalających na poznanie przyszłości. Dzisiaj to czas zabaw i wróżb z przymrużeniem oka.

Aby tradycji stało się zadość, również w Młodzieżowym Domu Kultury zorganizowano zabawę andrzejkową, a udział w niej wzięły dzieci uczęszczające na zajęcia sekcji MDK. Impreza została przygotowana przy pomocy Samorządu Wychowanków pod opieką pani Patrycji Więcek, a nad przebiegiem zabawy czuwała również pani Małgorzata Domżał.

W trakcie imprezy, wychowankowie sekcji teatralnej w składzie: Ania Bryzek, Karolina Guguła, Alicja Mróz, Wiktoria Śmiechowska, Jakub Charkot oraz Miłosz Maroszek, zaprezentowali przedstawienie dotyczące tradycji „Andrzejek”. Przygotowano również szereg innych atrakcji: wróżby, zabawy, konkursy oraz tańce.