Świetna zabawa dla małych i dużych

W minioną sobotę Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu zorganizował imprezę plenerową pod hasłem „MDK – Miejsce Dla Każdego”. Przed licznie zgromadzoną publicznością prezentowały się poszczególne grupy: muzyczny zespół „SPOX”, młodzieżowe pary tańca towarzyskiego, grupa teatralna, wokalistki, dziecięce grupy cheerleaders, zespół gitarowy oraz grupa anglojęzyczna.

Oprócz podziwiania występujących każdy mógł sam zmierzyć się z wybranymi zadaniami z różnych dziedzin. Dla lubiących łamigłówki – były to zagadki i gry logiczne, dla amatorów ruchu – sprawnościowy tor przeszkód, turniej szachowy i turniej tenisa stołowego, a dzieci uzdolnione plastycznie tworzyły kolorowe obrazki uliczne. Można też było obejrzeć wystawę prac sekcji: graficznej, modelarskiej, decoupage, plastycznej, rękodzielniczej oraz fotograficznej.

Organizatorzy zadbali również o poczęstunek i drobne upominki. Imprezę zwieńczył wspólny taniec – tym razem była to energetyczna samba.

Dziękując wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, zapraszamy na następne imprezy MDK 🙂