Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek

17 stycznia, w auli Miejskiej Biblioteki Publicznej, odbył się Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu zespołów muzycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu. Młodzi wykonawcy, prezentując wysoki poziom artystyczny, podzielili się grającą w duszy kolędą. Licznie przybyli goście mogli usłyszeć najbardziej lubiane utwory, m.in. „Wśród nocnej ciszy”, „Pójdźmy wszyscy”, Mędrcy świata”, „Mizerna cicha” oraz wiele innych.

W koncercie zaprezentowali się:

• zespół gitarzystów pod kierunkiem Kamili Sibik w składzie: Julia Kolasa, Julia Wieczorek, Oliwia Kuras, Weronika Zając, Sonia Kawka, Anna Wądra
  • zespół wokalny pod kierunkiem Joanny Krzyżak w składzie: Anna Malik, Sylwia Piątek, Aleksandra Burda, Kinga Zabawska
  • zespół wokalno – instrumentalny pod kierunkiem Janusza Majcherka w składzie: Monika Hodur, Olga Możdżeń, Patrycja Pysz, Oskar Dębski