Przedstawiamy wybrane osiągnięcia wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu w roku szkolnym 2012 /2013:

 

Imię i nazwisko laureata: Rodzaj wyróżnienia:  Nauczyciel prowadzący:
 
XIV Międzynarodowy Chrzanowski Festiwal Talentów – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Szachach (Chrzanów, 23-28.10.2012)
 Tomasz Musiał  II Miejsce  Tomasz Kantyka
 
Mistrzostwa Małopolski Juniorów w szachach aktywnych – „Turniej Szachowy o Wieżę Wolności 1918” (Kraków, 3.11.2012)
Tomasz Musiał III miejsce Tomasz Kantyka
 
IV Wojewódzki Konkurs Rękodzieła Artystycznego „Jesienne drzewo” (Kraków, listopad 2012)
Aleksandra Leszczyńska III miejsce Elżbieta Wardzała-Sereś
 
Konkurs Poezji Śpiewanej „W żółtych płomieniach liści” (Brzeszcze, 20.11.2012)
Kategoria soliści:
Martyna Symula Wyróżnienie Joanna Krzyżak
 
XX Międzynarodowy Integracyjny„Gwiazdkowy” Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży (Olkusz, 8-9 grudnia 2012)
Grupa do lat 9:
Tomasz Musiał V miejsce Tomasz Kantyka
 
XII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Świąteczne i Noworoczne.
Hej kolęda, kolęda!” 
(Oświęcim, 12.12.2012)
Kategoria na papierze:
grupa wiekowa  5 – 8 lat:
Dyląg Zuzanna Nagroda Małgorzata Domżał
Małkus Natalia Nagroda
Guja Julia Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
Wilczak Szymon Wyróżnienie Małgorzata Domżał
grupa wiekowa  9 – 12 lat:
Adamus Katarzyna Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Leszczyńska Aleksandra Nagroda
Leszczyńska Zuzanna Wyróżnienie
Wojtas Amelia Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Zemła Szymon Wyróżnienie
grupa wiekowa 13 – 16 lat:
Metyk Małgorzata Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Dejko Karolina Wyróżnienie
Kategoria kompozycje przestrzenne:
grupa wiekowa 5 – 8 lat:
Kolasa Alicja Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Domżał Ewa Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
Grubka Wiktoria Wyróżnienie Małgorzata Domżał
grupa wiekowa  9 – 12 lat
Leszczyńska Aleksandra Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Kawczak Samuel Nagroda Dariusz Pawlica
Bizoń Karolina Nagroda
Cichy Weronika Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Leszczyńska Dominika Wyróżnienie
Hałat Dominika Wyróżnienie Dariusz Pawlica
grupa wiekowa 13 – 16 lat
Cichy Antoni Wyróżnienie Małgorzata Domżał
 
VIII Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” (Oświęcim, 10.01.2013)  
Kategoria szkoły podstawowe – soliści:
Anna Malik II nagroda Joanna Krzyżak
 
XVIII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych  (Trzebinia, 9-10.02.2013)
Tomasz Musiał III miejsce Tomasz Kantyka
 
III Turniej o Puchar Hotelu Szafran (Open B) (Czeladź, 16-17.02.2013)
kategoria juniorów do lat 16  
Krzysztof Hardek III miejsce Tomasz Kantyka
 
Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Szachach dziewcząt i chłopców (Olkusz, 06.03.2013)
Krzysztof Hardek VI miejsce Tomasz Kantyka
 
V Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim (Oświęcim, 5-7 kwietnia 2013)
kategoria młodzików, klasa: rakiety 
Adam Stawowczyk I miejsce Dariusz Pawlica
kategoria młodzików, klasa: pojazdy kołowe
Krzysztof Dawidziuk II miejsce Dariusz Pawlica
 
XV Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży (Oświęcim, 11.04.2013)
Kategoria wiekowa A – przedszkole od lat 5:
Piekarski Igor Nagroda Małgorzata Domżał
Stachura Wiktoria Wyróżnienie
Susuł Marcelina Wyróżnienie
Wilczak Szymon Wyróżnienie
Kategoria wiekowa C – kl. IV-VI szkoły podstawowej:
Adamus Katarzyna Nagroda Elżbieta Wardzała-Sereś
Leszczyńska Zuzanna Wyróżnienie
Mydlarz Wiktoria Wyróżnienie
Wojtas Amelia Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Kategoria wiekowa E – szkoły ponadgimnazjalne do lat 20:
Sałek Inga Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
 
Mistrzostwa Polski Przedszkolaków w Szachach (Poronin 30.04-02.05. 2013)   
Jakub Turza 30 miejsce Tomasz Kantyka
 
XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje marzenia” (Oświęcim, 13  maj 2013)
Kategoria wiekowa – dzieci przedszkolne:
Szymon Wilczak Wyróżnienie I stopnia Małgorzata Domżał
Kategoria wiekowa – klasy I-III:
Karolina Drabczyk Wyróżnienie I stopnia Małgorzata Domżał
Kategoria wiekowa – klasy IV-VI:
Marta Tobiasz Wyróżnienie II stopnia Małgorzata Domżał
Igor Petruczenko Kwalifikacja do wystawy Małgorzata Domżał
Maja Kryza Kwalifikacja do wystawy
Aleksander Żubrowski Kwalifikacja do wystawy
 
III Konkurs plastyczny „Lubię smoki” (Oświęcim, 13 maj 2013)
Kategoria wiekowa – klasy IV-VI:
Zuzanna Leszczyńska Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Lena Bodzęta Nagroda
Igor Stoczek Nagroda
Marcelina Kęska Wyróżnienie
Wiktoria Mydlarz Wyróżnienie
Katarzyna Adamus Wyróżnienie
Kategoria wiekowa – szkoły gimnazjalne:
Mateusz Olszowski Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
Kategoria – prace przestrzenne:
Aleksandra Leszczyńska Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Weronika Cichy Wyróżnienie Małgorzata Domżał
 
Martyna Olejarz Kwalifikacja do wystawy Elżbieta Wardzała – Sereś
Stanisław Juszczyk Kwalifikacja do wystawy
Aleksandra Leszczyńska Kwalifikacja do wystawy
Karolina Drabczyk Kwalifikacja do wystawy
Amelia Wojtas Kwalifikacja do wystawy
Michał Rybak Kwalifikacja do wystawy
Ewa Domżał Kwalifikacja do wystawy
Wiktoria Grubka Kwalifikacja do wystawy Małgorzata Domżał
 
VIII Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka (Katowice, 8.06.2013)
Jakub Turza III miejsce Tomasz Kantyka
 
XV Ogólnopolski Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka (Gliwice, 06.2013)
(gr. A do lat 8)    
Jakub Turza VII miejsce Tomasz Kantyka
(gr. B do lat 10)    
Tomasz Musiał V miejsce Tomasz Kantyka
(gr. D do lat 16)    
Krzysztof Hardek VI miejsce Tomasz Kantyka

 

Sukcesy MDK w roku szkolnym 2012/2013