IMPREZA PLENEROWA „MDK – MIEJSCE DLA KAŻDEGO”

 

Pochmurna pogoda nie przeszkadzała uczestnikom imprezy plenerowej, zorganizowanej w sobotę 11 maja 2013 r. przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu. Była to wspaniała okazja nie tylko do wspólnej zabawy, ale i do zaprezentowania działalności i osiągnięć poszczególnych sekcji. W imprezie wzięli udział zarówno wychowankowie MDK, jak i  ich rodziny, znajomi i przyjaciele.

Program rozpoczął się od wernisażu wystawy prac sekcji: plastycznej, graficznej, rękodzielniczej, modelarskiej oraz decoupage. Następnie dyrektor MDK Bogumiła Goryczka dokonała oficjalnego otwarcia imprezy. Kilka słów do przybyłych gości skierowała również pani Ewa Kantyka –wizytator Kuratorium Oświaty.

Występy na scenie rozpoczęły zespoły muzyczne: gitarowe, wokalne oraz wokalno-instrumentalne. Później zaprezentowały się grupy taneczne oraz dziecięca grupa języka angielskiego, a na koniec odbyło się przedstawienie teatralne.

Nauczyciele sekcji sportowych przygotowali liczne konkursy sprawnościowe, turniej szachowy, turniej tenisa stołowego i inne.

Lubiący wyzwania umysłowe mogli wziąć udział w grach logicznych, zagadkach i łamigłówkach, zaś miłośnicy malowania mogli włączyć się do zabaw plastycznych.

Na koniec dokonano podsumowania turniejów i nagrodzono zwycięzców, a całą imprezę zwieńczył wspólny taniec.

GALERIA ZDJĘĆ