Małopolski Konkurs Czytelniczy Bohaterowie Lektur Szkolnych „Potop” Henryka Sienkiewicza

W dniu 05.03.2013 odbyły się eliminacje rejonowe Małopolskiego Konkursu Czytelniczego Bohaterowie Lektur Szkolnych „Potop” Henryka Sienkiewicza. Uczestniczyło w nim 72 licealistów z 4 szkół powiatu oświęcimskiego.

Decyzją komisji wojewódzkiej w Krakowie do finału awansują osoby, które zdobyły co najmniej 30 pkt. Są to:

Lp. Nazwisko
i imię
Szkoła (placówka) Nauczyciel Suma Punktów
1. KUCHNICKA JULIA Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących
ul. Wyspiańskiego 2, 32-650 Kęty,
tel. 33 8453730
Halina Kajta 37
2. SCHIMKE ADAM Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących
ul. Wyspiańskiego 2, 32-650 Kęty,
tel. 33 8453730
Wacław Font 35
3. SZTAFIŃSKA MARIA Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących
ul. Wyspiańskiego 2, 32-650 Kęty,
tel. 33 8453730
Marek Cisiński 35
4. CIBOR BARTŁOMIEJ Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących
ul. Wyspiańskiego 2, 32-650 Kęty,
tel. 33 8453730
Jolanta Szlachetko 34
5. PECZYK KLAUDIA Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych
ul. Bema 8 32-600 Oświęcim,
tel.33 8424566
Marta Matula 34
6. KUŹMA MARTA Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących
ul. Wyspiańskiego 2, 32-650
Kęty, tel. 33 8453730
Halina Kajta 33
7. BORKOWICZ BARTOSZ Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących
ul. Wyspiańskiego 2, 32-650
Kęty, tel. 33 8453730
Jolanta Szlachetko 32
8. PROCHOT ZUZANNA Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących
ul. Wyspiańskiego 2, 32-650 Kęty,
tel. 33 8453730
Halina Kajta 32
9. WRÓBEL MACIEJ Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących
ul. Wyspiańskiego 2, 32-650 Kęty,
tel. 33 8453730
Marek Cisiński 30
10. ORMANIEC NATALIA Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych
ul. Bema 8 32-600 Oświęcim,
tel.33 8424566
Marta Matula 30
11. PIASECKA KAMILA Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych
ul. Bema 8 32-600 Oświęcim,
tel.33 8424566
Marta Matula 30