Wystawa prac wychowanków sekcji Modelarskiej i Decoupage Młodzieżowego Dou Kultury w Oświęcimiu

W dniu 26 lutego młodzi modelarze i dekoratorzy, działający w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu, zaprezentowali swoje prace na wystawie, podsumowującej pierwszy semestr bieżącego roku szkolnego.

Przybyli na to wydarzenie liczni znajomi i członkowie rodzin mogli podczas zwiedzania wystawy porozmawiać z młodymi artystami o hobby, które jest wspaniałym sposobem na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Zaprezentowano różnorodne prace ozdabiane różnymi technikami decoupage, jak również liczne modele, w tym szybowce, których loty będzie można podziwiać już wiosną. Nauczyciel sekcji, pan Dariusz Pawlica wraz z dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, panią Bogumiłą Goryczką, wręczyli wychowankom pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Miłośników modelarstwa już dziś zapraszamy na V Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych, który będzie się odbywał w dniach 5 – 7 kwietnia 2013 r. w Oświęcimskim Centrum Kultury.