Przedstawiamy wybrane sukcesy wychowanków MDK w roku szkolnym 2011/2012:

 

Imię i nazwisko laureata Rodzaj wyróżnienia Nauczyciel prowadzący
   IX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy Kalendarz” (Tychy, 10/2011)
 Weronika Domżał  Kwalifikacja do wystawy  Małgorzata Domżał
 Wojciech Domżał  Kwalifikacja do wystawy
VII Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka (Racibórz, 16.10.2011)
Grupa wiekowa do lat 8:
Tomasz Musiał I miejsce Tomasz Kantyka
III Międzynarodowy Turniej Szachowy Przyszłych Arcymistrzów (Rybnik, 05.11.2011)
 Tomasz Musiał  XVI miejsce  Tomasz Kantyka
XVII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych (Trzebinia, 11-12 02.2012)
kat. do lat 10
Tomasz Musiał VI miejsce Tomasz Kantyka
XIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” (Tychy, 15.02.2012)
Izabela Pawluśkiewicz Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” (Świnna, 3.03.2012)
Kategoria: Nicią Malowane 12-14 lat
Martyna Karolus I miejsce Anetta Sanak
Ewa Pluta III miejsce
XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ja i Król Maciuś Pierwszy” (Płock, 10/2011)
Kategoria 13-15 lat
Juszczyk Stanisław I nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK (Ruda Śląska, 05.11.2011)
Goc Łukasz XIV miejsce Tomasz Kantyka
Smajek Paweł XXI miejsce
Hardek Krzysztof XXVI miejsce
Matusiak Wojciech XXXVII miejsce
Patyna Damian XXXVI miejsce
I Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice – Open D do lat 9 (Katowice, 03.02.2012)
Tomasz Musiał VI miejsce Tomasz Kantyka
VII Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” (Oświęcim, 17.01.2012)
Kinga Zabawska Wyróżnienie Joanna Krzyżak
IX Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów w kategorii juniorów (Kraków, 24.03.2012)
Tomasz Musiał I miejsce, grupa „E” Tomasz Kantyka
Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 8 w Szachach Aktywnych – Turniej o Wieżę Wolności 1918 (Kraków, 29.10.2011)
Musiał Tomasz VII miejsce Tomasz Kantyka
XXV Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych  „Talenty Małopolski 2012” – eliminacje powiatowe dla form muzycznych (Oświęcim, 16.04.2012)
Sylwia Piątek Wyróżnienie Joanna Krzyżak
Klaudia Tomaszewska Wyróżnienie Janusz Majcherek
Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Szachach (Oświęcim, 21.10.2011)
Smajek Paweł V miejsce Tomasz Kantyka
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach (Oświęcim, 27.10.2011)
Kategoria dziewcząt:
Matusiak Justyna I miejsce Tomasz Kantyka
Przewoźniak Magdalena II miejsce
Kategoria chłopców:
Hardek Krzysztof I miejsce Tomasz Kantyka
Musiał Tomasz II miejsce
Powiatowa Gimnazjada w Badmintonie (Kęty, 28.10.2011)
Kategoria dziewczęta:
Leśniak Monika I miejsce Tomasz Kantyka
Fleszar Aleksandra
Dudziak Maria
Kategoria chłopcy:
Stachowski Dominik I miejsce Tomasz Kantyka
Widła Piotr
Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej „W żółtych płomieniach liści” (Brzeszcze, 24.11.2011)
Zespół „Camino” III miejsce Janusz Majcherek
XI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Świąteczne i Noworoczne. Hej Kolęda, Kolęda!” (Oświęcim, 21.12.2011)
Kategoria na papierze:
Grupa wiekowa  5 – 8 lat:
Homoncik Aleksandra Nagroda Małgorzata Domżał
Jedynowicz Martyna Nagroda
Rybak Mateusz Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Rybak Michał Nagroda
Bibrzycka Jagoda Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Drabczyk Kinga Wyróżnienie
Inglot Małgorzata Wyróżnienie
Kwaśny Monika Wyróżnienie
Leszczyńska Dominika Wyróżnienie
Grupa wiekowa  9 – 12 lat
Hałat Dominika Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Krzyżecka Natalia Nagroda
Mydlarz Wiktoria Nagroda Małgorzata Domżał
Kościelniak Jakub Wyróżnienie Elżbieta Wardzała – Sereś
Stoczek Igor Wyróżnienie
Oniszczuk Katarzyna Wyróżnienie Małgorzata Domżal
Grupa wiekowa 13 – 16 lat:
Juszczyk Stanisław Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Metyk Małgorzata Nagroda
Pawluśkiewicz Izabela Wyróżnienie
Kategoria kompozycje przestrzenne:
Grupa wiekowa 5 – 8 lat:
Domżał Ewa Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Leszczyńska Aleksandra Nagroda
Bartecka Martyna Wyróżnienie Małgorzata Domżał
Drabczyk Karolina Wyróżnienie
Petruczenko Igor Wyróżnienie
Grupa wiekowa  9 – 12 lat:
 Kurzak Martyna Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Grupa wiekowa 13 – 16 lat:
Metyk Małgorzata Nagroda Elżbieta Wardzała – Sereś
Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim (Oświęcim,14-15.04.2012)
Marcin Smolarek Nagroda Dariusz Pawlica
Miejska Gimnazjada w Szachach (Oświęcim, 17.10.2011)
Smajek Paweł I miejsce Tomasz Kantyka
Patyna Damian VII miejsce
Miejskie Igrzyska w Szachach (Oświęcim, 17.10.2011)
Hardek Krzysztof I miejsce Tomasz Kantyka
Musiał Tomasz II miejsce
Mitoraj Paweł VII miejsce
Miejska Gimnazjada w Badmintonie (Oświęcim, 25.10.2011)
Kategoria dziewcząt:
Fleszar Aleksandra I miejsce Tomasz Kantyka
Leśniak Monika
Kategoria chłopcy:
Stachowski Dominik I miejsce Tomasz Kantyka
Widła Szymon

                          

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukcesy MDK w roku szkolnym 2011/2012