Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Z angielskim przez świat”

W dniu 30.03.2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Z angielskim przez świat”, którego organizatorami byli: Młodzieżowy Dom Kultury oraz Szkoła Języków Obcych Helper International. Konkurs był przeznaczony dla młodzieży gimnazjalnej, a jego głównym celem było pogłębienie wiedzy na temat krajów anglojęzycznych.

Konkurs miał charakter testów i przystąpiło do niego 17 uczniów z 4 szkół powiatu oświęcimskiego. I miejsce zajął Bartłomiej Wójcik z Zespołu Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych w Przeciszowie, na II miejscu znalazła się Inga Pietrzyk z Gimnazjum nr 2 w Brzeszczach,  na III miejscu uplasował się Tomasz Fronczyk, a na IV Artur Mendyk – obaj z Zespołu Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych w Przeciszowie.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, gratisowe lekcje do wykorzystania w roku szkolnym 2012/2013 w szkole językowej Helper International oraz mapy. Dodatkowo za pierwsze cztery miejsca przewidziane były nagrody książkowe.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!